1542
1578
اره اکثرا میگن سفید قهوه ای نمیاد دلم میخواد یه رنگی باشه کنارش ولی نمیدونم چی به نظرم سفید خالی خیل ...

خونه قبلی من بنفش و سفید بود تو سفیدشم رگه های نقره ای داشت. مال هفت هشت سال پیشه البته. بعد یه مدت بنفشش دلمو زد. 

خونه الانم همه ش سفیده البته هایگلس نیست قدیمیه ولی به نظرم قشنگتره و دلمم نمیزنه.

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

رو قسمت کرم رنگ کابینتا  نمیمونه رد دست؟

نه اصلا مشخص نمیشه ، من با اینکه بچه م تازه راه افتاده و همش دستش به کابینتاست ولی جای لک دست معلوم نمیشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
1546
مال من سفید وطوسی خیلی راضیم ‌ البته ماله من یه خط کم طوسی داره ووالا بیشترش سفید اینم بدونید که های ...

ميشه لطفا عكس كابينتتو بزاري منم الان تو مرحله سفارش كابينتم باسفيد و طوسي دوست دارم كار اماده اين رنگارو ببينم

از داداش منم همینه خیلی ظاهرو شیک میکنه تمیزیشم نمیدونم زنداداشم خیلی تمیره همیشه برق میزنن

من اونقد ادم تمیز و حساسی نیستم 😅😅اگه با دستمال راحت بره خیلی خوبه ولی یه خونه زندگی میکردیم ام دی اف مات یود  لامصب باید با  سیم اسکاج  کفی  به جونش میفتادی تا تمیز شه دراش 

اتفاقا من دختر خالم سفید ساده گلس زده وسایلش نقره ای مشکی خیلی شیک شده

عههه واقعا برم سرچ کنم ببینم عکسی هست منم بزرگا نقره ای سرویس چاقو و لوازم برقی و این کوچیکا نقره ای مشکی 

مال من سفید وطوسی خیلی راضیم ‌ البته ماله من یه خط کم طوسی داره ووالا بیشترش سفید اینم بدونید که های ...

طوسی خیلی دوست دارم به نظر منم شیکه راس میگین خوب شد تاپیک زدم نمیدونستم رنگ تیره اثر انگشت میمونه 

8
من اونقد ادم تمیز و حساسی نیستم 😅😅اگه با دستمال راحت بره خیلی خوبه ولی یه خونه زندگی میکردیم ام دی ...

ن براقه زود تمیز میشه سطحش خیلی صافه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هرروز شکرتو میگم ومیگم خودت فندقمو دادی به خودتم میسپرمش صحیح وسالم بیاد بغلم،مامانی زودتر بیا که منو بابایی دیگه تنها نباشیم،خدایا از ته دلم میخوام دل همه ی منتظرا رو شاد کنی الهی آمین😍😍😍😍😍😍😍😍😍
ميشه لطفا عكس كابينتتو بزاري منم الان تو مرحله سفارش كابينتم باسفيد و طوسي دوست دارم كار اماده اين ر ...

بیا عزیزم حالا شاید شما به دلتون نشینه ولی من راضیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هرروز شکرتو میگم ومیگم خودت فندقمو دادی به خودتم میسپرمش صحیح وسالم بیاد بغلم،مامانی زودتر بیا که منو بابایی دیگه تنها نباشیم،خدایا از ته دلم میخوام دل همه ی منتظرا رو شاد کنی الهی آمین😍😍😍😍😍😍😍😍😍
خیلی خوشگله نظرم از قهوه ای عوض شد 

حالا اگه خدا بخواد میخوام لباسشویمم عوض کنم با ماشین ظرفشوی بگیرم همرنگ یخچالام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1537
مرسي ممنون مباركتون باشه منم سفيد طوسي سفارش دادم كه طوسي البته ماته و مثل شما سفيد غالبه اماده كه ش ...

مبارکت باشه عزیزم آره مال منم سفید غالب آخه رنگ تیره هم رد دستمال به مرور روش میمونه هم لکش خیلی تو دید ولی رنگای روشن  اینجوری نیستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1547