1874
1823

قهوه ای سفید مد شده؟ این چندمین قهوه ای سفیدیه که میبینم واسه نظرسنجی گذاشتن. 

هایگلس هم تیره هاش پاک کردنش سخته روشناش اسون. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

خونه ی پسرخاله م شبیه به اینه وسایل چیدن خوشگلترم شده ، من از کابینتام واقعا راضیم ، تمیز کردنشون راحته ، موندگاریش هم به نوع نگهداری خودتون برمیگرده

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
1825

هایگلس قشنگه رد دست میفته روش همش باید با دستمال و شیشه پاک کن تمیز کنی 

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
تمیز شدن و کثیف شدنش نگه داریش و زیباییش در کل نظرتون چیه 

از داداش منم همینه خیلی ظاهرو شیک میکنه

تمیزیشم نمیدونم زنداداشم خیلی تمیره همیشه برق میزنن

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
تصاد رنگ به اين شدت دوس ندارم

به نظرتون سفید با چی قشنکتره ؟اول با خودم گفتم مشکی بعد دیدم خز شده انگار بعد گفتم توسی اونم دیدم خیلی سرد وبی روح میشه الان نظرم اینه که رنگ چوباشو با سرامیک و ذر خونه ست کنم 

1856
خونه ی پسرخاله م شبیه به اینه وسایل چیدن خوشگلترم شده ، من از کابینتام واقعا راضیم ، تمیز کردنشون را ...

وسایل بزرگ پسر خالتون سفیده یا سیلور 

اگه اینطوره  تمیز کردنش راحت باشه خیلی خوبه 

1826

جای لک دست یا هرچی روی رنگ روشن زیاد مشخص نمیشه ولی روی رنگ تیره کاملا مشخص میشه ، من آشپزخونه م طلایی کرمه ، اتاق خوابامون قهوه ای 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
اهان پس تازه رفتین مبارکه 

مال من سفید وطوسی خیلی راضیم ‌ البته ماله من یه خط کم طوسی داره ووالا بیشترش سفید اینم بدونید که هایگلاس رنگ تیره  تمیزیش رو اعصابه😡

خدایا هرروز شکرتو میگم دخترم به دنیا خوش اومدی😘😘😘😘😘خدا جونم حودت بهمون رحم کن واین مریضی لعنتی هرچه زودتر تموم بشه الهی آمین
1845