2726
عنوان

بدادم برسید خانوما نی نی دارم

135 بازدید | 12 پست

امروز گهواره دخترمو نگاه کردم زیرش سیاه شده بود شوهرم گفت کپکه😭😭😭😭ی تشک خیلی ضخیمم توش بود ولی زیرش کپک زده بود در حمام تو اتاق باز میشه فکر کنم مال اونه 😫😫😫دخترم چهار ماهشه؟ یعنی مریض شده با تنفس تو اون گهواره؟ 😭😭😭😭میخوام بمیرم از ناراحتی حالا چیکار کنم؟ گهوارش میلاده زیرش جنس پلاستیکه نمیدونم چطور کپک زده😫😫😫خدایا دخترم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭تشکش ولی کپک نزده

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

اتفاقی نیفتاده که

خب احتمالا بخاطر حمام اتاق رطوبت داره

حالا که متوجه شدی برطرف میکنی و تموم میشه دیگه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم این نگرانی و استرس شنا که از شیر بهش وارد میشه بیشتر از کپک بهش آسیب می‌زن

اگرم از کپک تنفس کرده باشه و سرفه نکنه مشکلی نیست خودتو اذیت نکن

مواظب دوباره این اتفاق نیوفته

2728
اتفاقی نیفتاده که خب احتمالا بخاطر حمام اتاق رطوبت داره حالا که متوجه شدی برطرف میکنی و تموم میشه ...

اینهمه دخترکم اونجا خوابیده؟ بنظرت مریض،میشه زبونم لال؟ 😞بخدا لای برگ گل بزرگش میکنم  انقدر رو بهداشتش حساسم بعد چهار ماه رو کپک و قارچ خوابیده؟ 😣😣😣جنون گرفتم دیدمش 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
خوب زود زود نگاه کن . دختر من ۴ سالشه هفته ای یکبار یا حداکثر ۱۵ روز یکبار کل تختشو بهم میریزم همه ر ...

شما هم مشکل رطوبت داری؟ من چون هیچی تا حالا کپک نزده بود فکرشو نمیکردم 😔😔😔عذاب وجدان دارم با شستن و آفتاب پهن کردن خوب میشه یا باید بندازم بره؟ 

سلام عزیزم این نگرانی و استرس شنا که از شیر بهش وارد میشه بیشتر از کپک بهش آسیب می‌زن اگرم از کپک ت ...

سلام ی دنیا ممنونم از لحن آرامش بخش و انرڗی مثبت شما و بقیه دوستان😘😘سرفه نکرده حتی یکبار ولی دیدن کپکا تو رختخوابش حالمو بد کرد نمیدونی با چه حساسیتی ازش نگه داری میکنم 😞😞😞

ببخشید ها ولی شما چقدر زن شلخته ای هستی آخه چهار ماه بچه رو یه تشک خوابیده حتی ملافه ی روش رو هم نشستی واقعا که خدایا به کیا سعادت مادر شدن میدی 

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
گهواره دختر منم میلاده اما من هروز گهواره خالی میکنم شماهمین کار کن  م

دیگه اینکارو میکنم الان میترسم مشکلی براش پیش اومده باشه بروز نده 😭😭😭😭😭😭😭😭کپک خیلی خطرناکه البته تشکش خیلییی ضخیمه ولی بازم میترسم بخدا از ناراحتی حالت تهوع گرفتم 

هنوز خدا رحم کرده تو برگ گل بزرگ کردیس و چهار ماهه ملافه ی خوابشو نشستی😂😂😂😂

نه عزیزم شستم متوجه نشدم اون کپکه فکر میکردم ی لکه ست بعد دیدم زیاد شد نشون شوهرم دادم گفت کپکه ...همیشه رختخوابشو میشورم ولی اون تشک زیرشو چون ی پتو روش پهنه رو زیاد نمیشورم چون خیلی ضخیمه شستنش کار راحتی نیست کاش اگر راه حلی نداریم وقتی مادری نگران بچشه بدتر ناراحتش نکنیم عزیزم 

ببخشید ها ولی شما چقدر زن شلخته ای هستی آخه چهار ماه بچه رو یه تشک خوابیده حتی ملافه ی روش رو هم نشس ...

من نگغتم تا حالا نشستم گفتم نمیدونستم این لک کپکه امشب شوهرم دید گفت کپکه بخاطر رطوبت من فکر میکردم لک شده ...قبل از اظهار فضل پست رو بخونیم که ضایع نشیم...خدا شما رو هم مادر کنه الهی