1345
1341
عنوان

چجوری حال مادرشوهرموبگیرم

279 بازدید | 28 پست

باپسرش دعوام شدکلی کتکم زد.اون یکی پسرش اومدازدست برادرش نجاتم دادولی مادرشوهرعوضیم که طبقه بالامونه هنوزبعدیه هفته نیومده یه احوال بپرسه بگه چه خبربوده انگارنه انگار.به نظرتون چیکارکنم

عجب بیهوده تکراریست دنیا

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

مثلا میخواد بگه من فضول نیستم😐

ولش کن بی محلی بهترین چیزه...

خدایا من بهت ظن نیکو دارم 😍با همین ظن مراقبم باش❤              برای مادرشدنم تونستید صلوات بفرستید❤                  امام حسین جانم❤ دلمو نشکون                                     اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم(انشالله همه ی منتظرا نی نی دار بشن بزودی💞)
1348

خوبه که دخالت نمیکنه 

از همین تریبون میخوام بگم که شپشکم ببخش که تنهات گذاشتم چون تو هم تنهام گذاشتی خاعک تو مخت نمیدونی مگه ما اکسیژن هم هستیم بیجورم  کدو تنبل من 2روزه دارم خون گریه میکنم   بعد میام میبینم اینجایی کله پوک   انشاالله شپشای موهات به سوسک تبدیل شن   آبجی (ب)من چون دوست دارم خب یه چندتا فحش مجاز یاد گرفتم اومدی بیا خصوصی بهت بگم رو دلم نمونه باشه بی مخم  نیومدی هم فدا سرم   چه خوش برگشتم    کاربراتور قدیمیم  

منم اينقدر گريه كردم از دستش ك چشام باز نميشه خدالعنتش كنه😢

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
1308
از پسرش کتک خوردی به شخمتم نیست میخوای حال مادرو بگیری؟ فازت چیه؟ اگه میومد میگفتی فهمیده کتک خوردم ...

زورپسرش نمیام زورمادرش که میام.میخوام به جاش مادرشوبسوزونم

عجب بیهوده تکراریست دنیا
اتفاقاحتی توخصوصی ترین مسایلمونم دخالت میکنه.جوری رفتارمیکنه که انگارخوب کرده پسرش به جااینکه بیاددل ...

از مادر شوهر چه توقعی داری عزیزم

از همین تریبون میخوام بگم که شپشکم ببخش که تنهات گذاشتم چون تو هم تنهام گذاشتی خاعک تو مخت نمیدونی مگه ما اکسیژن هم هستیم بیجورم  کدو تنبل من 2روزه دارم خون گریه میکنم   بعد میام میبینم اینجایی کله پوک   انشاالله شپشای موهات به سوسک تبدیل شن   آبجی (ب)من چون دوست دارم خب یه چندتا فحش مجاز یاد گرفتم اومدی بیا خصوصی بهت بگم رو دلم نمونه باشه بی مخم  نیومدی هم فدا سرم   چه خوش برگشتم    کاربراتور قدیمیم  
1346