2703
2553
عنوان

سقط شد😭😔 خیلی داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 44 پست

عزیزدلم درکت میکنم

هیچ کار خدا بی حکمت نیست حتما خدا میخواد بهترشو بهتون هدیه کنه ناراحت نباش توکل کن به خدا که خیلی خوب جبران می‌کنه برات ان‌شاءالله

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم نگران نباش همه چی درست میشه به خدا بسپر میدونم خیلی سخته

من خواهرم ۲ تا بچه قلبش تشکیل نشد مجبور شد سقط کنه

دوقلو داشت ۷ ماه تو شکمش بودن ولی مردن😔همه دکترا گفتن اسمون به زمین بیاد تا خواهرم دوباره باردار شه

تو که از خواهرم بدتر نیستی

۲ سال بعد خدا بهش یه فرشته داد

خوشگل از خمه لحاظ هرکی میبینتش عاشقش میشه

اگه دوقلو داشت خیلی عذاب میکشید الان میگه خدا رحم کرد واقعا درسته عذاب کشیدم ولی اگه اونجوری نارس بدنیا میومدن جهنم میشد زندگیم

حتما ی صلاحی هست

2714
خونریزی و درد کتف و دیر بالا رفتن بتا

نه من بتام سه روز بعد پری 541 بود همه چی خوب بود تا اون روز لعنتی که خیلی حرص خودم به شدت گریه مردم اه میکشیدم از دست رفتار شوهرم وخانوادش! بعد روز بعدش سقط شد

گاهی فکر میکنم نکنه سنگدلم.خوب آدم ۴ _۵هفته میگذره تا متوجه بارداری بشه.بعد دوسه هفته فهمیدن چه طوری ...

من برای بد بختیم برای دردای که بزای هیچ وپوچ کشیدم برای شادی که نرسیدم ذوقش بکنم ووو گریه ام میگیره وغصه ام میشه

حتما سونوتو تکرار کن و به حرف یه دکتر اکتفا نکن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
نه من بتام سه روز بعد پری 541 بود همه چی خوب بود تا اون روز لعنتی که خیلی حرص خودم به شدت گریه مردم ...

عزیزم 😔 خدا بهت ارامش بده ...

زندگی در جریان منم هفت ماهه از خارج رحمم گذشته دوباره دارم اقدام میکنم ....

خیلی چیزها دست ما نیست

جان به فدای انکه ناپیداست...
علایمت چی بود

سلام گلم من تو تاپیک های شما بودم هی ب ب چک میزدی هاله دار میشد باز منفی شد 

چیشد عزیزم؟!؟! 

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
2706