2410
2553
عنوان

دکتر نوشین سنگول

16853 بازدید | 34 پست
سلام دوستان لطف میکنین اگه شماره مطبشونو دارین برام بذارین نتونستنم شمارشو پیدا کنم در ضمن اگر ازش اطلاعاتی دارین بهم بگین و اگر دکتر خوب دیگه ای میشناسین که بیمارستان میلاد زایمان کنه ممنون میشم بهم معرفی کنین و شماره مطبشو برام بذلرین
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دوست من را سزارین کرد و دوستم چون دکتر سنگول فیبرومش را در نیاورده بود دوباره مجبور شد عمل کنه و بخیه هاش هم عفونت کرد و اصلا یه وضعی افتضاحی بود.وظیفه خودم دونستم بگم که بیشتر درمورد ایشون تحقیق کنی
بچه خواهر من هم سنگول بدنیا آورد. خواهرم ازش خیلی راضی بود. من پیشش رفتم ولی به نظر من خیلی بد اخلاق بود و خیلی وقت نمیگذاشت

خواهر من می خواست طبیعی بدنیا بیاره، به قول خواهرم بد موقعی گفته زور بزن و سر بچه گیر کرد و مجبور شد سزارین کنه! البته شاید خیرش این بود و ربطی به دکتر نداشت!!!

سنگول بد اخلاق ترین دکتری بوده که تا حالا دیدم 

وقت نمیزاره و بی اعصابه طوری رفتار میکنه و حرف میزنه که انگار خصومت شخصی داره باهات من الان ماه اخرمه هنوز بهم نمیده شماره همراهشو که یه موقع اگعه نتونستم  برم پیشش سوالمو بپرسم ازش کلا آداب صحبت کردن و بلد نیست به نظر من که افتضاحه و من دارم دکترمو عوض میکنم 😒

من الان هفته ٣٤ هستم از ٣ماهگيم رفتم پيش ايشون اخلاقش كه به نظرم خوب بود ولي الان واسه بيمارستان بهم گفت ميلاد قبولت نميكنه برو مصطفي خميني بعد گفت هزينه ي خودشو كه ٩٠٠تومنه زود تر ازم ميگيره كه معرفي نامه بده و اين كه ميگه به بيمارستان نگو من ازت هزينه گرفتم از اون ورم بيمارستان با بيمه ميگه ١/٥ميگيره.ميگه اگه نميخواي بيا بهمن ٦تومن ميشه😐ميگه بيمارستان به ما گفته از بيمار پول نگيريد ولي خودشم هزينه اي به ما نميده.خيلي پولكيه

2714

از نظر من و خواهر من كه پيش ايشون زايمان كردن دكتر سنگول دكتر فوق العاده اي هستند هم از نظر اخلاقي هم از نظر پزشكي ♥️

اين گفتگوي دوستاني كه بالا گفته شده بود واقعا براي ما وجود نداشت😐

من ۱۵ قبل پیششون زایمان کردم. اول که اخلاقش تنده. سزارینی که کردم بسیار دردناک بود طوری که تا دوهفته زمینگیر شده بودم و خانوادم فقط گریه میکردن. بعد از عمل هم مشکل تنفسی داشتم و پرستارها که باهاش تماس گرفتن گفت خودتون یه کاریش بکنید و بالای سرم نیومد. بعدا از چند متخصص پرسیدم و همه گفتن موقع عمل رحم را بسیار دستکاری کرده. که اینقدر زجر کشیدی.  دو سال بعد یه حاملگی پوچ داشتم و باید کورتاژ میکردم که از شانس دکتر کشیک شب بیمارستان همین سنگول بود و کورتاژم کرد. طوری رحمم را تراشید که هشت سال لکه بینی مداوم داشتم و بچه دار نمیشدم که باز فهمیدم دسته گل این خانم بوده.برای سزازین هم تا زیر میزی نگیره نامه نمیده واسه بیمارستان. تجربه من و چند تا خانم دیگه که باهاشون بعدا آشنا شدم این بود. حالا خود دانید. 

واقعا من نمیدونم دکترا برای خودشون مطب باز کردن یا تجارت خونه

جالبه دوتا ویزیت پیش همین خانم به اصطلاح دکتر داشتم فقط و فقط  بیمارستان خصوصی که کار میکرد پیشنهاد میداد و جالبتر اینکه بیمارستان میلاد اصلا قبول نداشت

اخه  منی که شوهرم کارگر واقعا باید انقدر تو دلم خالی بشه.

این اسمش انسانیت......؟؟؟

متخصر اینکه اون چیزی که من از  ایشون دیدم...اگر دکتر نمیشد استعداد خوبی برای داعشی شدن داشت. بنابراین ریسک بزرگیه که بخای تجربه خاصی مثل زایمان رو که تا ابد یادت میمونه بهش بسپاری...تند و بد اخلاق...عجول..بی تعهد..بی رحم..اینا چیزایی بود که من ازش دیدم

مفصل ترش اینکه

راستش من بعد از ۶ سال هنوز وقتی یاد تجربه بد زایمانی که با ایشون داشتم می افتم دچار افسردگی میشم...تا قبل از امدن دکتر که تا اون روز ندیده بودمش همه چیز بسیار خوب بود..از وقتی امد همه چیز عوض شد...اینقدر برام تجربه بدی بود که ازش شکایت کردم و البته محکوم شد.

تو جلسه رسیدگی فهمیدم که عملی که ایشون انجام داده باید تو اتاق عمل و بیهوشی انجام میشده در حالی که تو اتاق درد و با هوشیاری کامل انجام داد و با پرخاش و بی ادبی

به راحتی هم تو جلسه دروغ میگفت که دادیارها هم نمیدونم از کجا متوجه راست نبودن اظهاراتش میشدن.

عزیزم کارش روی یکی از دوستهای من اصلا خوب نبود و میلاد هم زایمان کرد و اصلا راضی نبود

اصلا و به هیچ عنوان دکتر خوبی نیس

من میلاد پیشش رفتم خیلی افتضااااح

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

دکتر سنگو ل در بیمارستان میلاد پارسال من را که بچه ام ۴۲۰۰ کیلو بود به زور و خلاف مقررات بیمارستان زایمان طبیعی کرد تا یکماه من تو جا افتاده بودم من که ازش نمیگذرم الان بازم باردارم و دلم میخاد برم میلاد ولی بخاطر خاطره وحشتناکی که این خانم دکتر برای من به وجود اوردنمیتونم برم  اینم تلفن من ۰۹۳۶۴۳۸۰۵۵۷ خانم دکتر سنگو ل اگه پیام منو خوندین به من زنگ بزنید من با شما خیلی حرف دارم

2706