2726
عنوان

اونایی ک عکس رنگی گرفتن بیان

290 بازدید | 33 پست

من دیروز عکس رنگی انداختم ولی زیاد درد نکشیدم فقط موقعی ک مایع رو وارد می‌کرد کمی درد گرفت. ب نظرتون اینکه زیاد درد نکشیدم نشون اینه ک لوله هام باز بوده؟ 

بعد اینکه اونایی ک عکس انداختن چند وقتش باردار شدن

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من عکس رنگی انداختم از رحم وهیچ دردی نداشتم و جوابش سالم بود ولی بعد دوسال درست تو اولین اقدام باردار شدم بعد عکس باردار شدم اونم بدون قرص و دارو 

😍😍تیکر تولد دوسالگی گل پسرمه😍😍
2728

منم سوال دارم در مورد عكس رنگي...چند ماهه اقدامم نه خودم نه شوهرم مشكلي نداريم به نظرتون برم عكس رنگي بگيرم؟البته دكتر گفت شايد علت ناباروري اينكه استرس داري تخمك ازاد نميشه همچنين وزنت كم كن

تكرار نميشوي💞
سلام عزیزم من عکس رنگی انداختم از رحم وهیچ دردی نداشتم و جوابش سالم بود ولی بعد دوسال درست تو اولین ...

چ خوب من قبلا خارج رحم بودم یک سال پیش تازه میخوام بعد جواب عکس اقدام کنم

ربطی نداره درد به باز و بسته بودن

من ک داشت نفسم بند میومد از درد پرستاره گفت نکن خانم نفس بلند بکش ولی لوله هام باز بود همون ماه هم باردار شدم ب لطف خدا ☺️

و تمام داراییم ،،"خداییست ک دغدغه ی از دست دادنش رو ندارم !"

من ۳ بار انداختم

هربار هم مردمو زنده شدم خیلی وحشتناک بود خیلییی

یه لوله ام بسته بود باز هم نشد باردارهم نشدم .‌.

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
منم سوال دارم در مورد عكس رنگي...چند ماهه اقدامم نه خودم نه شوهرم مشكلي نداريم به نظرتون برم عكس رنگ ...

خوبه بگیری شاید لوله هات عفونت داره عفونت اونم فقط با عکس باز میشه

من گرفتم لوله چپم ک بسته بود درد نداشت ولی لوله راست ک باز بود درد بیشتری داشت 

نی نی داری ؟

لوله راست باز بوده خیلی خوبه 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2706