2733
2739
عنوان

توروخدابیایید😭

221 بازدید | 11 پست

بچه هاپای بچم چایی ریخت خیلی بدسوخته بردیم بیمارستان تازه اومدیم امپول مسکن بهش زدن خوابیدخیلی بیقراره دردداره چیکارکنم پاش ازسوزش بیفته دعاتون میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عسل و تخم مرغ هم مرحمه.

چون تو رشده، زود خوب میشه.

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
2738

همون پمادهایی که دادن رو بزنید رو سوختگیش باعث ارامشش میشن. شلوار هم پاش نکن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بهم پمادندادچه پمادی بگیرم 

چی بهت دادن؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !