2733
2734
عنوان

بچه ها کنکوری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 113 پست
عزیزم چطور بود کنکورتون ؟ رشتت چی بود

تجربی،ه نظر آسون میومد اما من کلا تعداد کمتری از سوالامو زدم شک دار نزدم حسم خیلی بده بااینکه خوندم و تلاشمو کردم اما خیلی ناامیدم امیدوارم فقط مامایی قبول شم

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

امروز دادم دیشب اصلا خوابم نمیبرد ساعت ۴ صبح خوابیدم ۶ صبح بیدار شدم اونهم بدون زنگ اصلا هم خسته نبودم ولی از امتحان برگشتم تا الان همینطور افتادم رو تخت زیر کولر مامانم همینطور ازم پذیرایی میکنه با میوه و چای و بستنی

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالی 😕از ظهر سردرد ومعده درد دادم بخدا هنوزم خوب نشده

چرا؟رشتت چیه؟

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

كنكورم ديگه برام مهم نيست 

دوست دارم زود شاغل شم برم و حين سركار رفتن رشته روانشناسى رو بخونم شهرمون روانشناسى دولتى نداره نميدونم ازاد برم پيام نور برم يا غير انتفاعى 

هركس يه چى ميگه 

يه سايتى نيست بفهمم مدرك كدوم بهتره كدوم اعتبار علميش بالاست

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2728
خیلی سخت بود ؟. خسته نباشی عزیزم

مرده شورشونو  ببرن با این سوالاشون  تو دبیرستان دبیره در حد ابتدایی  درس میدن وآموزش درسیشون افتضاخ بعد کنکورشون درحد انیشتن سوال میدن 

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
خسته نباشید نتیجه مهم نیست مهم اینه که تلاشتون رو کردین فقط خیلی خیلی موقع انتخاب رشته دقت کنید و خو ...

فدااات عزیزم 

آخه حیف تلاشام 

حیف یکسالم 

حیف یه عالمه کاری که انجام ندادم

تجربی،ه نظر آسون میومد اما من کلا تعداد کمتری از سوالامو زدم شک دار نزدم حسم خیلی بده بااینکه خوندم ...

منم ۹۶ داشتم . دقیقا حسم همین بود که تو داری . به نظرم راحت بود. ولی خب سوالا مخصوصا زیست به نظر راحت بود ولی باطنش خیلی خبیث بود 😆

خداجونم شکرت ❤
2738
سرم درد ميكنه  حوصله هم ندارم

منم   فقط در ظاهر خودمو حفظ کردم

چرا؟رشتت چیه؟

تجربی . صندلیم جای پرتی بود محض رضای خدا یه ذره هوا بهش نمیرسید  منم هوا گرم باشه سردرد میگیرم‌‌معده ام از ظهر دارم‌حرص و جوش میخورم

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
مرده شورشونو  ببرن با این سوالاشون  تو دبیرستان دبیره در حد ابتدایی  درس میدن وآموزش ...

طراح سوالا واقعا آدمای بیشعورین . خدا ازشون نگذره . حداقل ۲۰ درصد سوالاشون اشتباس

خداجونم شکرت ❤
ناموسا از ما بکشید بیرون برین واتسی تلی یه انجمن حمایت از کنکوری های خست۶ بزنین

دوستم یه گزینه ی نی نی سایت دردو دله 

اینهمه تاپیک بیخود و بی محتوا هس  هروقت اونا کشیدن بیرون ماهم میکشیم 

میشه لطفا اگه از تاپیکی خوشتون نیومد واردش نشین و اینجور ضد حال نزنین؟

كنكورم ديگه برام مهم نيست  دوست دارم زود شاغل شم برم و حين سركار رفتن رشته روانشناسى رو بخونم ...

یعنی اینکه از کدوم دانشگاه مدرک گرفتی خیلی مهمه ؟ همین پزشکا خیلی هاشون معلوم نیست از کجا اومدن ولی کسب و کارشون خیلی خوبه.

بنظرم اینکه بعد مدرک گرفتن چه شاخه از روانشناسی بری مهمه مثلا مشاور خانواده فایده‌ای نداره ولی اگه روانشناس کودک بشی بخصوص تو بخش هایی مثل اوتیسم کارت میگیره اگه پول داشته باشی و جای خوب بتونی سریع مطب بگیری هم رو کارت تاثیر داره درکل الان کار اینجوریه دیگه مدرک رو که هرطور میخوان میگیرن

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
بابا چرا انقدر تو درس به خودتون سخت میگیرید. 

خب بدون مدرك ادمو هيچ جا استخدام نميكنن 

همه يه جور نگاه ميكنن ادمو انگار خنگى يكى ندونه فكر ميكنه خودشون دكترا دارن 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2706