2733
2739
عنوان

از ادمای احمق متنفرم

351 بازدید | 28 پست

ما تو فامیلامون خیلی حرف و حدیث زیاده نگم براتون ک چقد بیشعور و بی فرهنگن،من الان یکسال و نیمه با خانواده شوهرم ک همه میدونن چقد بد ذات و فتنه هستن قطع رابطه کردم حالا این فامیلامون همه شدن ادم خوبه ی داستان همه مشکلات و روابط خرابشون رو با عروس یا فامیلا شوهرشون ول کردن چسبیدن بمن هی هر کدوم ک میرسن میخوان نصیحت کنن بعد جالبه همه هم یکطرفه قضاوت میکنن،کی از شر اینجور ادمای احمقی ک خودشون رو خیلی دانا و بی نقص میدونن خلاص میشیم

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من عاشق آدمای احمقم😁

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

اول اینکه چرا حریم‌زندگیتو حفظ نمیکنی و میذاری بقیه از مسائلت و رابطت با خانواده شوهرت باخبر بشن؟؟؟؟

دوما چرا اجازه میدی نظر بدن!؟!

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.
من عاشق آدم احمقم😁😁

مثل هم کامنت گذاشتیم. کاش نزدیک بودیم موی همو میگرفتیم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706