2737
2734

از کجا باید بگیریم؟. کسی که واقعا وارد و اینکاره باشه و دلسوز هم باشه مثل خود ادم 

که مثلا نصفه شب تا صبح) گ( که ادم باید کلا هر دو ساعت شیر بده به بچه و بادگلو بگیره قشنگ و.... 

کلا یعنی وقت بذاره و مایه بذاره و...

شبا خواب ندارم کمرم و دنده هام انقد نو بارداری نشسته خوابیدم و الانم نشستم شیر دادم و... درد میکنه... 

دوقلو خیلی سخته چه جوری اخه شبا بخوابم وقتی باید هر دوساعت شیر خورده بشه 

اونم نوزادی که تو دستگاه بودن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی خونه کی؟ خونه مانانم الان... برم خونه خودمون بهتره؟ 

نه منظورم اینکه اگر خودت بالای سر پرستار باشی نمیتونه از زیر کار دربره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2731
خب اخه کسیو میخوام جای من بده که خودم نصفه شب بخوابم که خوابم میاد... 

به بچه هات شیر خشک بدی بهتر از اینکه پرستار بیاری شب تو خونت چون قطعا پرستاری که شب بمونه مطلقه است و بعد میشه هووی خودت سختیش تا 40 روزگیه بچه هاست اگر اذیتی شیر خشک بده و خوب اروغشون رو بگیر من بچم از سه هفتگی شب ساعت 12 شب میخوابید تا 5 صبح یکسره 

2738
به بچه هات شیر خشک بدی بهتر از اینکه پرستار بیاری شب تو خونت چون قطعا پرستاری که شب بمونه مطلقه است ...

خب دارم همین کارو میکنم شیر خشک میدم... ولی همین شیشه رو هم خیلی باید کلنجار برم و نگاه به شیشه کنم تا درست بخورن... اطرافیانم مثل مادر و خواهر و خاله نمیتونن 40 سیس سی شیرخشک رو بدن بخورن... میگن نخورد ول میکنن... بعد بچه گشنه میمونه و... دکترشون گفته هر دو ساعت حداقل 50 سی سی.. اینا 40 تا رو نصفه میدن بعد میگن خودش نخورد... مثل من مایه نمیذارن 

.. من انقد گردن میذارم کمر میذارم تا اینا بخورن.. تازه بادگلو شونم درست نمیگیرن بعد هنه چیو بالا میارن از دماغ و دهن..... 

نمیدونم چیکار کنم. 

از خواهر و مادر خودت یا شوهرت کمک بگیر

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
خب دارم همین کارو میکنم شیر خشک میدم... ولی همین شیشه رو هم خیلی باید کلنجار برم و نگاه به شیشه کنم ...

چه خبره هر دوساعت 50 سی سی 😨😨😨 والا من دوتا بچه بزرگ کزدم و بهترین متخصصا رو بردم هر دوساعت 30 سی سی دادم الان که 8 ماهشه هر 4 ساعت داره 100سی سی میخوره 

2706