2726
عنوان

دلم گرفته

129 بازدید | 22 پست

تا حالا شده خيلي احساس تنهايي كنيد؟

من امروز به شدت دلم گرفت

من خيلي مغرورو سردم كلا و تا الان كه ٢٤ سالمه فقط يكبار به يك پسر اجازه دادم بهم نزديك شه كه اونم گند زد به همه تصوراتم و خيلي خيلي اذيت شدم

دوستش نداشتم ولي واسم مهم و جذاب بود خيلي هم بهم ابراز علاقه ميكردم.دائم بهم زنگ ميزد و منو ميخندوند

حالا يه روزايي مثل امروز دلم همچين آدمي و ميخواد كه خنديدن من و خوشحال كردنم براش مهم باشه

شما اين حس و تجربه كردين؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خداروشکر 

رسما اومد خواستگاری عقدکردیم 

اعتقادی به دوست پسر ندارم دوست دخترهم دوتا دارم اونم هرازگاهی تماس میگیرم باهاشون

سرت روگرم کن بروچندتا کلاس ودوست دخترپیداکن و ازخدابخواه هم کفوت سرراهت قرار بگیره الهی

2728
نه خداروشکر  رسما اومد خواستگاری عقدکردیم  اعتقادی به دوست پسر ندارم دوست دخترهم دوتا دا ...

دوستام هستن

خانواده مم خداروشكر هوامو دارن

مخصوصا مامانم بعد اون قضيه همه جوره حمايتم كرد

ولي خب امروز خانواده نبودن. دوستامم نبودن

منم موندم خونه خيلي دلم گرفت

ای بابا  اول دوستی  بعد می کنه پوستی

آره😁😁

البته من از دست خودم عصبي بودما

چون همه ميگفتن به درد تو نميخوره ولي من خر شدم دلم براش سوخت نميدوني چقدر خواهش كرد كه

خاك تو سرش😁

دوستام هستن خانواده مم خداروشكر هوامو دارن مخصوصا مامانم بعد اون قضيه همه جوره حمايتم كرد ولي خب ...

موسیقی گوش بده تلویزیون ببین الان داره شبکه سه گاندو نشون میده ببین اگردوست داری

نه زياد از دوست پسر خوشم نمياد دلم ميخواد اگر اينبار وارد رابطه ميشم جدي تر از دوستي باشه

ازدواج ؟ 

یا چی ؟ جدی تر از دوستی چی میشه ؟   

وَمَنْ يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا يَرَهُ ﴿۸﴾
از اصطلاح دوست پسر خوشم نمياد كلا يكي كه باهاش دوست بشم به قصد ازدواج منظورم اينه

اگه دوست شدی اونم کلی بهت ابراز علاقه کرد 

بعد تو خیلی ازش خوشت اومد و بهش وابسته شدی 

بعد دو سه سال گذشت و زد زیر همه چی ! چی ؟ 

به نظرت میتونی برگردی به زندگی عادی ؟ 

یا افسرده و سرخورده میشی ؟ 

وَمَنْ يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا يَرَهُ ﴿۸﴾
2706