2737
2734
عنوان

مزاحم تلفنی

167 بازدید | 17 پست

بچه ها من قبلا جایی کار میکردم.بعد از صاحب کارم ی مقدار پول قرض گرفتم.قرار شد خورد خورد بریزم ب حسابش..الانم دارم میریزم..بعد الان منشی اون اقا ب من اس میده ک پول رو باید بریزی حساب من...منم این خانم رو اصلا نمیشناسم..فقط میدونم ک منشی همون اقاس..منم گفتم من پول رو از کسی دیگه گرفتم.ب خودشم پس میدم..

حالا ی بار قبلا زنگ زده ب پدر شوهرم و گفته من از عروست پول میخوام..پولمو نمیده..اونم ناراحت شد..حالا دختره باز پیام داده ک اگه پول رو ب من ندی من فردا باز زنگ میزنم پدر شوهرت و آبروتو میبرم و ازت شکایت میکنم..

حالا اگه من از این خانم شکایت کنم ب جایی میرسه یا محکوم میشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم مگه دلیل و مدرکی داره که نشون بده پول ازش گرفتی؟ اگه نه هیچ غلطتی نمیتونه بکنه و میتونی شکایت ...

نه.مدرکی نداره...صاحبکارم خیلی بی ادب شده..ی بار قبلا بهش زنگ زدم خیلی چرت و پرت گفت..حالام ب دختره گفته برو شکایت کن ازش.من شهادت میدم ک از تو پول گرفته..

2738
سلام میتونی بری دادگاه از وکیل سوال کنی وکیل هستش تو دادگاه که رایگان کامل مشاوره میده و راهنماییت م ...

خیلی اعصابم خورده..دوس ندارم ب پدر شوهرم زنگ بزنه

چرا ب صاحبکارت نمیگی

چون خیلی بیشعور و بیشرفه..درسته در حقم لطف کرد و بهم اونموقع پول داد..البته صدقه ک نداده.دارم پس میدم..اما خب خ بی ادبانه حرف میزنه

اون بخواد کار خودشو میکنه،بهترین کار مشاوره گرفتن از فرد کاربلد هستش،تهدید تو قانون جرم کمی نیست

امروز رفتم کلانتری..گفتن فردا صب باید بری دادسرا..منم با بچه کوچیک نمیتونم..شوهرمم سرکاره تا ظهر..

بالاخره باید کاری کنی یا بیخیالش شی یا شکایت کنی،راهی پیدا کن

خو اونم گفته من شکایت میکنم..اگه من شکایت نکنم اون ازم شکایت کنه؛؛راه ب جایی میبره؟با توجه ب اینکه هیچ مدرکی نداره ک ب من پول داده باشه

2706