2726

مثلا من از پرنده متنفرم .وحشتناک بدم میاد. مخصوصا از پرهاشون. تو خونه باشه کلا از غذا خوردن میوفتم و همش فکر میکنم پرهاشون تو دهن منه

حالا آقای همسر یک ماهه داره رو مخ من کار میکنه که من قبول کنم بره تو کار پرنده فروشی.(البته این هم بگم هر وقت کار بازاری انجام داده بیشتر ضرر کرده تا سود.) دیشب هم زنگ زد به برادرم.(اون هم عشق پرنده داره و تو این کار وارده) ازش اطلاعات گرفته الان برام پیام گذاشت. 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠 من هم پریودم و عصبی این پیام رو که دیدم الان مثل اسفند رو آتیشمممممممم و اصلا هم آروم نمشم تا شوهر خان رو تیکه تیکه نکنم😐😐😐

از الان حالت تهوع گرفتم. یه حال بدی دارم اگه بیارتشون تو خونه چکار کنم. واییی بوشون حالم رو بد میکنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمنم سحره گرفته همچنان مث توحرصم گرفته ولی کاری نمیتونم بکنم،امروز گفت میفرشمش انگارخیلی بدت میاد یه لبخند ملیح زدم 😂😂😂😂انشالله بفروشه راحت شم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2728
همیشه اینجورن بریز بپاش های خودشون معلوم نیست ما اگر کوچکترین چیزی بگیریم تو چشمه

دقیقا همینطوره. اما میدونه اگه من حرفی بزنم انجامش میدم😑😑😑😑

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

کاش مشکلاتم منم طوطی بوذ😞

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

شوهر منم آکواریوم داره به چه بزرگی،، چندین سال هم کاسکو نگه میداشت،، از هر دوشون متنفرم،، اما مجبور شدم بین ماهی و کاسکو یکیشو انتخاب کنم، بنظرم اومد ماهی کثیفکاریش کمتره، این شد که کاسکو رو فروخت، اما روزی نیست که تو دلم بهشون فحش ندم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
فقط جیگرتو بی اعصاب 😂😂

چته بابا داره منو خر میکنه😃😃😃 تا بیاد خونه چیزی نگم 

شوهرمنم سحره گرفته همچنان مث توحرصم گرفته ولی کاری نمیتونم بکنم،امروز گفت میفرشمش انگارخیلی بدت میاد ...

😂😂😂😂😂 البته این هم بگم میخواد بفروشتشون. اما همین که چند روز بپونن تو خونه بدم میاد 

حق داري حيف هزار تومن بدي برا پرنده همش سرو صدا زيرشونو بايد تميز كرد😕

آییییییی نگو. وقتی کثیف کاری کنن من کلا مریض میشم 

کاش مشکلاتم منم طوطی بوذ😞

انشالله که حل بشه گلم

چته بابا داره منو خر میکنه😃😃😃 تا بیاد خونه چیزی نگم 

دور از جونتون 

دیگه گرفته حرص خوردنتون کاری رو درست نمیکنم 

به این مردا یه چیزی بگی بیشتر کلید میکنن 

شوهر منم به من میگه اکسیژن من حرص میخورم 🧐

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
شوهر منم آکواریوم داره به چه بزرگی،، چندین سال هم کاسکو نگه میداشت،، از هر دوشون متنفرم،، اما مجبور ...

😃😃😃من آکواریوم و سگ و گربه دوست دارم اما بقیه رو دیگه دوست ندارم . 

2706