1464
1411

مثلا من از پرنده متنفرم .وحشتناک بدم میاد. مخصوصا از پرهاشون. تو خونه باشه کلا از غذا خوردن میوفتم و همش فکر میکنم پرهاشون تو دهن منه

حالا آقای همسر یک ماهه داره رو مخ من کار میکنه که من قبول کنم بره تو کار پرنده فروشی.(البته این هم بگم هر وقت کار بازاری انجام داده بیشتر ضرر کرده تا سود.) دیشب هم زنگ زد به برادرم.(اون هم عشق پرنده داره و تو این کار وارده) ازش اطلاعات گرفته الان برام پیام گذاشت. 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠 من هم پریودم و عصبی این پیام رو که دیدم الان مثل اسفند رو آتیشمممممممم و اصلا هم آروم نمشم تا شوهر خان رو تیکه تیکه نکنم😐😐😐

از الان حالت تهوع گرفتم. یه حال بدی دارم اگه بیارتشون تو خونه چکار کنم. واییی بوشون حالم رو بد میکنه

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

شوهر منم آکواریوم داره به چه بزرگی،، چندین سال هم کاسکو نگه میداشت،، از هر دوشون متنفرم،، اما مجبور شدم بین ماهی و کاسکو یکیشو انتخاب کنم، بنظرم اومد ماهی کثیفکاریش کمتره، این شد که کاسکو رو فروخت، اما روزی نیست که تو دلم بهشون فحش ندم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1334
شوهرمنم سحره گرفته همچنان مث توحرصم گرفته ولی کاری نمیتونم بکنم،امروز گفت میفرشمش انگارخیلی بدت میاد ...

😂😂😂😂😂 البته این هم بگم میخواد بفروشتشون. اما همین که چند روز بپونن تو خونه بدم میاد 

چته بابا داره منو خر میکنه😃😃😃 تا بیاد خونه چیزی نگم 

دور از جونتون 

دیگه گرفته حرص خوردنتون کاری رو درست نمیکنم 

به این مردا یه چیزی بگی بیشتر کلید میکنن 

شوهر منم به من میگه اکسیژن من حرص میخورم 🧐

دردها فراموش میشن....ولی اونایی که باعث شدن درد بکشم ...هرگز.....
شوهر منم آکواریوم داره به چه بزرگی،، چندین سال هم کاسکو نگه میداشت،، از هر دوشون متنفرم،، اما مجبور ...

😃😃😃من آکواریوم و سگ و گربه دوست دارم اما بقیه رو دیگه دوست ندارم . 

1396

چند سال پیش که کاسکو‌ داشت،یه روز بهش پیام دادم که اگه امشب کاسکو رو ازین خونه نبری، میذارمش دم در،،، زمستونم بود،،، گفت اگه گذاشتیش دم در، خودمم همونجا کنارش میخوابم، کاسکو رو گذاشتم بیرون توی راهرو، شب اومد، رفت تو اتاق، رو‌تختیه خوشگلمو که تازه گرفته بودم برداشت، قفسم برداشت و دوتایی رفتن تو انباری خونه ( انباری برای صاحبخونه بود ، خونه هم ویلایی بود، توی انباری هم بشدت کثیف بود،بارون اومده بود و حسابی خیس و‌کثیفش کرده بود) هیچی دیگه تا صبح تو انباری کنار کاسکوش خوابید،، قید رو‌تختیمم زدم، اما حاضر نشد کاسکو رو از خونه ببره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
😃😃😃خواهر ما دوتا کلا امروز بی اعصابیم. اینها هم هی رژه میرن رو اعصابمون. میبینی ترو خدا

منکه وحشتناک داغم.خودمو خالی کردم سرش

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دور از جونتون  دیگه گرفته حرص خوردنتون کاری رو درست نمیکنم  به این مردا یه چیزی بگی ب ...

فدات بشم. من. پمن معمولا تو کارهاش دخالتی نمیکنم.اما واقعا از پرنده ها متنفرم. خیلی بدم میاد. دست خودم هم نیست بخدا. البته اینجوری هم نیستم که بخوام آزارشون بدم فقط متنفرم ازشون مخصوصا از پرهاشون 

منکه وحشتناک داغم.خودمو خالی کردم سرش

😃😃😃😃😃 

نه دیگه من تا این حد پیش نمیرم. طفلی از ساعت ۵ سرکاره هنوز هم نیومده فکر کنم تا ۹ هم سرکار باشه .اما تا چند روز فقط غر میزنم 

1457