2726
عنوان

مامانا میشه ب سوالم جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 25 پست
تا سه ماهگی خوب بود و راحت شیر می خورد .نمیدونم چرا اینجور شد 

منم ۳ماه راحت شیر میخورد چ خواب وچ بیداری.ولی از عید ب اینور دیگه فقط تو خواب میخورد اینم ک چند وقتیه کلا کم اشتها شده وتو خوابم خیلی اذیت میکنه.تا میشه شیشه نده.بچه تنبل شدن ب راحتی عادت میکنن ودیگه کارت سخت میشه.من چن برام پیش اومده میگم شاید بچه شما اینجور نباشه

منم ۳ماه راحت شیر میخورد چ خواب وچ بیداری.ولی از عید ب اینور دیگه فقط تو خواب میخورد اینم ک چند وقتی ...

شرمنده باز ریپلای میکنم .میگم الان خوب شده شیر خوردنش نی نی تون ؟ چند ماهشه

رنجیدم ؛ ولی تهش خیلی شیک خندیدم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم شما تو ی تاپیکی گفتی لیسانس تاریخ داری

نظرت درباره کتاب تاریخ طبری چیه؟ و خود شخصش؟ چقد قابل استناده؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
عزیزم شما تو ی تاپیکی گفتی لیسانس تاریخ داری نظرت درباره کتاب تاریخ طبری چیه؟ و خود شخصش؟ چقد قابل ...

عزیزم تاریخ طبری بیشتر ب صورت نقل قول هست وقایع نگاریش .درمورد تاریخ اسلام و جهان هستش

تو قسمت تاریخ اسلام کتاب معتبری هستش 

عزیزم این نظر من هست البته این و هم درنظر بگیر من خیلی از زمان دانشگاهم گذشته و چسبیدم ب بچه داری و وقت مطالعه مثل قبلن ندارم ممکنه نظرم اشتباه باشه 

ولی فک کنم بیشتر درمورد عباسیان باشه تاریخش

عزیزم تاریخ طبری بیشتر ب صورت نقل قول هست وقایع نگاریش .درمورد تاریخ اسلام و جهان هستش تو قسمت تاری ...

منظورم اینه ک قابل استناده؟ یا داخلش هستن وقایعی ک کذب باشن؟

خیلی مزاحمت نمیشم میشه چنتا کتاب خوب تاریخی ک از منابعتون بودن و ب نظرت خیلی مفید بودن و میشه ب صورت اطلاعات عمومی خوند معرفی کنی؟

خیلی برام فرقی نمیکنه

تاریخ اسلام تاریخ ایران

تاریخ اروپا و...

عجله ای هم ندارم هروقت وقت داشتی اگه بهم معرفی کنی واقعا ممنونت میشم🌷

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

راستی عزیزم اگه حضورذهن نداشتی و کتابی یادت نیمد اشکالی نداره ها

درکت میکنم من خودم یکی دوسال از فارغ تحصیلیم گذشته تازه بچه هم ندارم ولی خیلی از رشته ام فاصله گرفتم...پس یوقت رودرباسی نکن🌷

راستی عزیزم اگه حضورذهن نداشتی و کتابی یادت نیمد اشکالی نداره ها درکت میکنم من خودم یکی دوسال از فا ...

من ۸ سال فاصله گرفتم الان سی سالمه .خیلی درگیر زندگی شدم .وگرنه زمان مجردی همش  کتابای تاریخی میخوندم 

ولی متاسفانه هم درگیر بچه ها هستم هم من خافظه ی خیلی ضعیفی دارم 

جوری ک همه مسخرم میکنن میگن چ طور درس خوندی و اسمت و فراموش نمیکنی 😣😣

من ۸ سال فاصله گرفتم الان سی سالمه .خیلی درگیر زندگی شدم .وگرنه زمان مجردی همش  کتابای تاریخی م ...

۸سال؟!! زیاده خب..حق دارید..خدا کوچولوتو براتون حفظ کنه🌷ممنون وقت گذاشتی عزیزم