2726
عنوان

مامانا میشه ب سوالم جواب بدید

129 بازدید | 25 پست

من دخترم چهار ماهش هست .از سه ماهگی دیگه با مکافات سینمو میگیره .فقط وقتی خوابه شیر میخوره .واسه همین خیلی خسته شدم .می خوام شیر خشک بهش بدم .حالا سوالم اینه ک چ شیر خشکی باید بهش بدم و در طول روز چند بار معمولن می خوره و‌دیگه اینکه اگر شیر خشک بهش بدم دیگه سینمو نمیگیره .چون می خوام فقط شبا از سینم شیر بهش بدم مممنون میشم هر کی میدونه جواب بده 😘😘😘

رنجیدم ؛ ولی تهش خیلی شیک خندیدم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=96113615]دخترمنم نمیخوره ولی بزور و موقعه خواب میدم قصدمم اینه تا یکسالگی بدم  عزیزم ۲ ماه دیگه صبر کن ...[/QUOTفاصله ی شیر خوردن نی نی تون چند ساعت هست 

2728
[QUOTE=96113615]دخترمنم نمیخوره ولی بزور و موقعه خواب میدم قصدمم اینه تا یکسالگی بدم  عزیزم ۲ م ...

امروز دقیقا ۵ماهش شده هر ۲ساعت یکبار بعضی موقعه ها ک لج میکنه ۳ساعت یکبار

عاشق دخترامم😍😍😍
[QUOTE=96113615]دخترمنم نمیخوره ولی بزور و موقعه خواب میدم قصدمم اینه تا یکسالگی بدم  عزیزم ۲ م ...

عاشق دخترامم😍😍😍

من شده تا چهار پنج‌ساعت هم شیر نمی خوره .واسه همین دیگه خسته شدم 

من شده تا چهار پنج‌ساعت هم شیر نمی خوره .واسه همین دیگه خسته شدم 

دختر منم گاهی اینجوری میشه

منم خواستم شیرخشک بدم ولی ب هیچ عنوان شیشه نمیگیره همش سر شیشه رو گاز میگیره یا با زبون میدش بیرون

عاشق دخترامم😍😍😍
دختر منم گاهی اینجوری میشه منم خواستم شیرخشک بدم ولی ب هیچ عنوان شیشه نمیگیره همش سر شیشه رو گاز می ...

من شیشه میگیره .ولی میترسم عادت کنه دیگه کلن سینمو نگیره .اخه من قصدم اینه ک فقط روزا بهش شیر خشک بدم .حالا سوال کردم ظاهرا کسی یا تجربه نداره یا حوصله ندارن جواب بدن 

من شیشه میگیره .ولی میترسم عادت کنه دیگه کلن سینمو نگیره .اخه من قصدم اینه ک فقط روزا بهش شیر خشک بد ...

من دختر بزرگم شیشه ک گرفت دیگه سینمو نگرفت همش مجبور بودم شیر بدوشم تو شیشه بهش بدم

توهم اگه شیرت خوبه بدوش بهش بده بهتراز شیرخشکه و اقتصادی تره😆😆😆

عاشق دخترامم😍😍😍
من دختر بزرگم شیشه ک گرفت دیگه سینمو نگرفت همش مجبور بودم شیر بدوشم تو شیشه بهش بدم توهم اگه شیرت خ ...

ممنون عریزم ک جوابمو دادی 🌷🌷🌷

من شیشه میگیره .ولی میترسم عادت کنه دیگه کلن سینمو نگیره .اخه من قصدم اینه ک فقط روزا بهش شیر خشک بد ...

سعی کن از سینه بخوره منم این اشتباه را کردم الان دخترم۷ماهشه شیشه هم نمیگیره.زوری شیرش میدم

سعی کن از سینه بخوره منم این اشتباه را کردم الان دخترم۷ماهشه شیشه هم نمیگیره.زوری شیرش میدم

یعنی شیشه بهش ندم ؟ آخه با مکافات شیر میخوره .بعضی وقتا تا پنج ساعت هم شیر نمیخوره .طاقت ندارم ببینم گرسنه میمونه 

یعنی شیشه بهش ندم ؟ آخه با مکافات شیر میخوره .بعضی وقتا تا پنج ساعت هم شیر نمیخوره .طاقت ندارم ببینم ...

با قطره چکان بهش بده..اگ ب شیشه عادت کنه دیگه سینه نمیگیره.دختر من شب تا صبح شیر نمیخوره.اگ از من میشنوی نده.اصلا.چند روز سختی بکش عوضش ۲سال راحت باش.شیشه شستن وشیر اماده کردن خییییلی سخته.من تجربه کردم.

با قطره چکان بهش بده..اگ ب شیشه عادت کنه دیگه سینه نمیگیره.دختر من شب تا صبح شیر نمیخوره.اگ از ...

تا سه ماهگی خوب بود و راحت شیر می خورد .نمیدونم چرا اینجور شد 

2706