2737
2734

😤😤😤😤😤

اسنپ چت رو چطوری نصب کردید ،؟؟

واسه من همش اذیت میکنه پسورد قبول نمیکنه، با ف یلتر شک ن هم زدم نمبشه به مودم وصل شدم گوشی رو پروازه بازم نمیشه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
من فی لترم روشن بود وصل کردم راحت

پس چرا واسه من اینقدر اذیت میکنه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دارم ولی هرکاری میکنم نصب نمیشه

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
2728
منم دارم ولی هرکاری میکنم نصب نمیشه

😭😭چرا اخه 

خسته شدم اینقدر باهاش ور رفتم