2737
2734
عنوان

بوی بده فاضلاب

1249 بازدید | 15 پست

چندوقته فاضلاب دسشویی و حموم بو میده خونه  ی بوی بدی میگیره لوله باز کن صاف خریدم همه جاریختم تو سینک ظرفشویی هم ریختم ولی تاثیر نداشت هوا گرم شده این بو بوجود اومده .چکار کنم لوله باز کن قویتر بریزم ؟ممکنه لوله کشیها مشکل داشته باشه  باید ب کجا مراجعه کنم تا بیان برام همه لوله هارو چک کنن تروخدا کمکم کنید خیلی وسواسی ام دارم بخاطر این موضوع دیوونه میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
[QUOTE= 96110593 ]ب کجا میزنی .داخل لوله ها؟[/QUOTE] به کف و اطراف فاضلاب دستشویی و حمام می ...

من خودم حموم و دسشویی روهمش با وایتکس میشورم ضد عفونی میکنم خیلی حساسم  نمیدونم چکار کنم 

2738

[QUOTE=96110820]من خودم حموم و دسشویی روهمش با وایتکس میشورم ضد عفونی میکنم خیلی حساسم  نمیدونم چکار کنم [/QUOTE]

منم همینطور مدام میشورم اما واقعا ضدعفونی کننده خیلی واسم چاره ساز بود.داروخانه که بری بگی محلول ضدعفونی کننده سطوح میخام بهت میدن اگه معطرشو بخری بوش بهتره

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

وای منم این مشکل واسم پیش امده بود.

هفته پیش دیگه با لوله بازکنی غرب تهران  تماس گرفتم اومدن بررسی کردن مشکل از شترگلویی آشپزخونه بود.توش پر از مواد زائد شده بود که از سینک بوی خیلی بدی میزد بالا.خداروشکر درستش کردن دیگه راحت شدم.

2706