2737
2734
عنوان

بعد عکس رنگی طبیعیه؟

4366 بازدید | 31 پست

ترشحات ابکی کرمی رنگ ..دیروز عکس گرفتم امروز همش ترشح دارم..کسی اینجور بوده؟ 

یه سوال دیگه ..اینماه اقدام کنم؟ شما چقد بعد عکس باردار شدین

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

من عکس گرفتم برای آی وی اف 

اره منم ترشح داشتم بعد عکس

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم ببه منم دکتر گفته که برم عکس رنگی بگیرم ولی من عفونت دورم و همش درمان میکنم ولی بازم میاد به ...

عزیزم تحت نظر باش ک عفونتت کامل رفع بشه ..چون وقت عکس میگیری عفونتت با فشاره مایع حاجب ب داخل تخمدانات میره و دردسر ساز میشه برات ..داروهای عفونتت رو مصرف کن در کنارش روزی دو بار تو اب و سرکه سفید بشین ..عنبرنسا هم دود بده ک موقع عکس عفونت نداشته باشی

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
جواب سوالت رو نمیدونم ولی انشاالله هر چه زودتر باردار بشی امضات خیلی قشنگ بود 😢😢😘😘😘😘 

مرسی عزیزم ممنون

ببین گلم حتما 3روز قبلش باید داکسی سایکلین میخوردی تا 4روز بعدش حتما بخور اره اقدام کن من اون ماه انداختم الان باردارم دعا کن قلب نی نیم بزنه انشالله طبیعی هست ترشحاتت

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
من عکس گرفتم برای آی وی اف  اره منم ترشح داشتم بعد عکس

بنظرت طبیعیه ..شما ب دکتوت گفتی

2738
ببین گلم حتما 3روز قبلش باید داکسی سایکلین میخوردی تا 4روز بعدش حتما بخور اره اقدام کن من اون ماه ان ...

دارم میخورم ..عزیزم مبارکت باشه انشالله ۹ماه کامل تو شکمت سفت بچسبه😍برای منم دعاکن

ببین گلم حتما 3روز قبلش باید داکسی سایکلین میخوردی تا 4روز بعدش حتما بخور اره اقدام کن من اون ماه ان ...

مشکلت چی بود شما ..ماه قبل دارو مصرف کردی

بنظرت طبیعیه ..شما ب دکتوت گفتی

گلم گفت طبیعیه هم درد هم ترشح 

نگران نباش

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

اره بهم داکسی داد گفت حتما بخور

مشکلت چی بود شما ..ماه قبل دارو مصرف کردی

مال من انگار معجزه شد انشالله خدا از این معجزه هاش قسمت شماهم بکنه کلی دارو گرفتم منتظر بودم پریود بشم شروع کنم بخورم باردار شدم عکسم هم زده بود نتیجه نهایی نرمال سالم بود مشکلی نداشتم خدا خواست

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

من همش می گفتم لوله هام بسته اس بزار برم عکس بندازم اگه باز بود شروع کنم دارو بخورم که ب دارو نرسیدم خداروشکر

مال من انگار معجزه شد انشالله خدا از این معجزه هاش قسمت شماهم بکنه کلی دارو گرفتم منتظر بودم پریود ب ...

الهی شکر برای منم دعاکن

2706