2726
عنوان

فتق کشاله ران کسی جراحی کرده؟

2967 بازدید | 14 پست

من 3روزه درد دارم مدام میترسم تا آخر ماه شرایط جراحی ندارم

میشه از تجربیاتتون بهم بگید چیکار کنم فعلا ی کم اروم شه؟ 

جراحی سختی محسوب میشه؟ چقد نیاز ب رعایت داره بعد از جراحی؟ 

سلام عزیزم منم پدرم فتق داشت فتق بند گرفت زد اگه شرایط جراحی نداری فتق بند ببند خیلی خوب میشه

تو نت نوشته بود زیر نظر پزشک باید بسته شه،و مدت طولانی هم نباید بست، درسته؟ تاثیر داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آبان ماه شوهرم فتقشو عمل کرد

عمل سختی نبود

نیم ساعت کمتر عملش طول کشید و ی شبم بیمارستان خوابید و ی هفته بعد هم بخیه کشید

بیهوشش نکردن  از نخاع بی حس کردن با دز پایین ک ببعد از عمل سریع حس پاهاش برگشت

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
آبان ماه شوهرم فتقشو عمل کرد عمل سختی نبود نیم ساعت کمتر عملش طول کشید و ی شبم بیمارستان خوابید و ...

من بچم 1سالشه ولی واقعا درد امانمو بریده انگار ناچار ب جراحی ام چون سزارین خیلی خیلی سختی داشتم الان میترسم برا جراحی

برا کم شدن درد تا جراحی راهی یا دارویی هست؟ 

ببخشید همسرتون از کی ب شکل عادی کاراشونو انجام دادن؟ 

من بچم 1سالشه ولی واقعا درد امانمو بریده انگار ناچار ب جراحی ام چون سزارین خیلی خیلی سختی داشتم الان ...

بعد کشیدن بخیه رفت سرکار

والا تا فهمیدیم فتق داره رفتیم واسه جراحی 

من خودم سزارین شدم مث شما سخت بود برام

ولی این عمل سرپایی هست و اصلا مث سزارین نیست

چون فقط 7،8سانت برش میدن همین

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
بعد کشیدن بخیه رفت سرکار والا تا فهمیدیم فتق داره رفتیم واسه جراحی  من خودم سزارین شدم مث شما ...

پس امیدوار شم نه من 9ماه بعد سزارین فهمیدم ولی نرفتم برا جراحی اخه شرایطشو نداشتم الانم ک دردش زیاده مجبورم برم

بی حسیم بد بود بعد ب نخ بخیه چون جذبی بود حساسیت دادم کلی عذاب کشیدم و دارم میکشم

ممنونم عزیزم بابت اطلاعاتت🌹

ببین اینکه بری پیش چه دکتری خیلی مهمه من پدرم فتقش رو پیش دکتر شاهزانیان عمل کرد با لاپاراسکوپی انجام داد خیلی راحت بود اصلا درد اینا نداشت.
دکتری که پدرم رفت پیشش به طور تخصصی با لاپاراسکوپی فتق و عمل میکنه خیلی کارش خوب بود واقعا
این شمارشه اگر خواستی :
۰۲۸۳۳۲۴۵۴۴۷

2706