2733
2734
عنوان

باورتون میشه...😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 34 پست

انقد از گرما بدم میاد،از آخرای زمستون غم و غصه های من شروع میشه که تابستون تو راهه،حالا ما قزوینیم،خدا بداد شماها برسه😰

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اونجام هوا گرمه؟

نه خیلی،تازه شبها سرد هم میشه پتو میندازیم،الانم سردمون شد پاشدم کولرو خاموش کردم،باد خنک میاد 

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

خدا بهتون طاقت بده ... شهر ما هم بی نهایت گرمه ولی فکر نکنم به شهر شما برسه ... ما استان مرکزی هستیم هوا دم داره خفه میشه ادم 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

این دنیا تو جهنمیم اون دنیام میگن شما عادت دارین جا بقیه برین تو جهنم  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
خوزستان مظلوم😭😭😭😭😭😭

۲۲ سال پیش داداشم سرباز بوده اهواز..میگفت آب اینقدر گرم بود که احتیاجی به داغ کردن آبکرمگن نداشتیم ...تخم مرغ میگفت میشکستیم تو بشقاب میذاشتیم تو آفتاب نیمرو میشد ...خدا به دادتون برسه گرما خیلی بده

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
۲۲ سال پیش داداشم سرباز بوده اهواز..میگفت آب اینقدر گرم بود که احتیاجی به داغ کردن آبکرمگن نداشتیم . ...

الانم عزیزم باید آب خنک شه تا بتونیم حمام کنیم وگرنه پوستمون کنده میشه 

2706