2703
2553
عنوان

بیمه تکمیلی انفرادی

88 بازدید | 14 پست

سلام دوستان.من همسرم کارمند شرکت خصوصیه و بنا به دلایلی شرکتشون افرادشو بیمه تکمیلی نکرد.فقط تامین اجتماعی هستیم .تو اقدامم برای بارداری.میخام بدونم امکانش هست من بتونم فقط خودمو بیمه تکمیلی کنم؟؟؟سرِ بچه اولم همه چی از جیب دادیم بیمه نبودیم حتی سزارین.بیمه ای هست ک ویزیت و سونو و ازمایشات و سزارین رو پرداخت کنه؟؟؟فقط خودم بیمه بشم.اگه اطلاعی دارید ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیروز راجع بهش خوندم

بیمه انفرادی تکمیلی سامان فکر کنم هست

البته قبلش بررسی کنید.چون زایمان از اون مواردی هست که تو هر بیمه تکمیلی باید یه مدت مشخصی از زمان شروع گذشته باشه

وگرنه بیمه پوشش نمیده

2456

منم بیمه سامان رو شنیدم، ولی نمیدونم تا چه سقفی بیمه میکنه، قبلش هم آزمایش خون میگیرن که باردار نباشی

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
واقعا؟یعنی چجوری؟میشه یکم توضیح بدید؟

بله واقعاً ما الان ماهي ٦٠٠ درامدمونه ماهي ١٠٠ براي بيمه واريز ميكنم البته ما بيمه عمر گرفتيم ولي براي همه موارد داره برو بأنك پارسيان براي بيمه انفرادي سؤال كن راهنماييت ميكنن 

2714

بيمه سامان انفرادي داره

براي زايمان هم ٩ماه مدت انتظار داره

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
2706