2733
2734
عنوان

لاغری مفرط

2806 بازدید | 37 پست

بچا بدن من از سنگه کدوم آدمی ۱۵ سال وزنش تغییر نمیکنه !😐 الان مولتی دیلی خارجی گرفتم نشستم که گشنم بشه ولی نمیشه

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

من عین خودتم هر چی میخورم یه ذره چاق نمیشم بی خیال غصه نخور خودتو همینجوری دوست داشته باش 

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من عین خودتم هر چی میخورم یه ذره چاق نمیشم بی خیال غصه نخور خودتو همینجوری دوست داشته باش 

اخه برا لباس خریدن عذابم چیزی ب تنم نمیاد

بستنی میخورم ولی دریغ از یه ذره وزن اضافه کنم😣

کوفتت بشه اسییییییییییییی  

منم میخوام 

کاش بدن من بود

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!
کوفتت بشه اسییییییییییییی     منم میخوام  کاش بدن من بود

وااای خدا نصیب نکنه من پوست استخونم

2738
اخه برا لباس خریدن عذابم چیزی ب تنم نمیاد

ما لاغرا لباس رنگ تیره و لختی بهمون نمیاد اصلا چون بازوهامون لاغره یا سینه هامون کوچیکه بد دیده میشه باید رنگ شاد بپوشیم و استین دار مثلا لباس مجلسیو کت بگیر استین سه ربع گیپور حریر یا کار کن با یه شلوار جین شیک بپوش یا لباس مجلسی بلند هم خواستی بگیری از اینا که کلا حجابی هست خیلی هم شیکه و فقط به تنت میچسبه باید بگیری

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
وااای خدا نصیب نکنه من پوست استخونم

مگه چن کیلویی؟منم خودم ی زمانی اینجوری بودم ۴۳ کیلو☹

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
اگه مریض نیستی ازته دلم آرزو میکنم مث تو شم

ن سالمم. ولی همه بهم میگن چرا لاغری یه موتوری دیروز رد شد گفت بابات بهت نون نمیده😂

اگه مریض نیستی ازته دلم آرزو میکنم مث تو شم

نه عزیزم همونجور که چاقی بده لاغری مفرط هم بده غیر از لباسش که بگذریم واسه حتی حاملگی هم خطرناکه

ن سالمم. ولی همه بهم میگن چرا لاغری یه موتوری دیروز رد شد گفت بابات بهت نون نمیده😂

خخ من بودم میگفتم نه منتظر بوده تو بیای نونم بدی به همین راحتی میگفتی رو دلت نمیموند

بگو نه گوشت میخورم نون خشکو تومیخوری

من صدبار رژیم گرفتم دیگه خسته شدم باتپلیم میخوام کناربیام مث توبودم عشق میکردم

مردم تیکه رو که همیشه میندازن خیالت راحت هرطورباشی

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!
2706