2703
2553
عنوان

هیچ کس حمایتم نمیکنه واسه بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر راهی بگی امتحان کردم اصلا ریسک نمیکنه خیلی زرنگه 

چندروز برو دکتر و ازمایش و اینا بعد بگو دکتر گفته خشکی رحم گرفتی ، میرم دستگاه بزارم ک راحت رابطه داشته باشیم. ب دکتر بگو قرص تقویت تخمک برات بنویسه ک زود بگیزه😁 خودت و مریض نشون بده ، شده موقع رابطه گریه کن ک باورش بشه اوضاعت اوکی نیست 😎😎😎

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2720

بهترکه راضی نمیشه. شوهرمنم نمیخاد... تاااا خودش نخاد التماس نکنه خبری نیس. خلم بچه بیارم فرداروز گریه کنه میگه من نمیخاستمش حالاخودت جمعش کن... بچه چیه تواین گرونی. آینده خودمون رو هواست

اره اصلا نمی خواد زیر بار مسئولیتش بره

بشین باهاش حرف بزن بالاخره شماهم بچه دوس داری آرزومادرشدن داری ایشون نبایدازجانب شماتصمیم بگیره

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
بهترکه راضی نمیشه. شوهرمنم نمیخاد... تاااا خودش نخاد التماس نکنه خبری نیس. خلم بچه بیارم فرداروز گری ...

دقیقا رو صدای گریه بچه خیلی حساسه ..ولی اینطور که نمیشه ..تو فامیل داریم که سنی ازشون گذشته و خودشون نخواستن بچه دار شن الان مثل چی پشیمونن و میگن هیچی تنهاییمونو پر نمیکنه

2714
😄😄😄

والا. 

زنداییم و مامانم میرفتن پارک ، میومدن هی میگفتن وایی خسته شدیم دکتر چقدر شلوغ بود . زنداییم خودش و ب ناراحتی میزد ، مامانم دلداریش میداذ. داییمم باور میکرد واقعا مشکلی هست

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
منم چیزی نمیگم ولی نگرانم فرصتو از دست بدم

چند سالته ؟ شوهرت چندسالشه؟ 

برو سراغش. فاصله ات و نزار با بچه بیشتر بشه

بیکارید به خدا

بچه عصای روز تنگ نیس

بچه طبق تربیت شما و اون چیزیکه شما میخواهید نمیشه

بچه برای پر کردن تنهایی نیست

چون اینکارها رو نمیکنه

بچه مال کسیه که ببینه این دنیا خیلی قشنگه 

و بخواد به یکی دیگه هم فرصت دیدن این زیبایی رو بده و بخواد خودش و روحش  رو بزرگ کنه

شوهرتون بهتر از شما فکر میکنن

2706