2410
2553
عنوان

هیچ کس حمایتم نمیکنه واسه بچه

267 بازدید | 41 پست

شوهرم به هیچ عنوان راضی به بچه دار شدن نمیشه ۱۰ سال از ازدواجمون میگذره حالا خودش کم مخالفه هر دفعه میریم خونه پدرش ..مادرش شروع میکنه از بدی‌ها و دردسر و سر صدای بچه همسایه بالایی شون میگه..خانواده خودمم اگر حرفی بزنن میگه دارن دخالت میکنن واقعا دیگه موندم چیکار کنم چجوری شوهراتون راضی شدن؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خوب چرا بچه نمیخواد؟ با هم مشکل دارین؟

معمولا زوجین وقتی نگران اینده ی زندگی مشترکشون هستن و احتمال جدایی و طلاق وجود داره ترجیح میدن بچه دار نشن

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2714
خوب چرا بچه نمیخواد؟ با هم مشکل دارین؟ معمولا زوجین وقتی نگران اینده ی زندگی مشترکشون هستن و احتمال ...

نه عزیزم اصلااینجوری نیست بیشترازمسئولیتش میترسن 

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
احتمالا شوهرت مشکل نداره که خوانوادشم پشتشن ومیخان شما ندونی.چون خانواده های شوهر مشتقاق بچه هستن اک ...

نه کلا خانواده راحت طلبین اصلا واسه خاطر کسی خودشونو به زحمت نمیندازن

راضی نشد از اول راضی بود 

خیلی دوس داشت 

بچه میدید چشاش برق میزد انگار 

تو پیج دکتر هلاکویی دیدم‌که گفته بودن اگه کسی تمایل نداره به بچه دار شدن حتی تو شرایط خوب حتما تو گذشتش یه مشکلی پیش اومده 

در ضمن بیشتر مردها حتی تو زمان بارداری هم احساس شور و شوق برای بچه نمیکنن.ولی وقتی بچه له دنیا میاد و از نردیک که بچه اشونو حس میکنن اون شور و شوق و احساس مسیولیت پدر بودن رو درک میکنن

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ناراضی من، از خدا خداسته شوهر...

بهش بگو داری پیر میشی فردا باید ۱

نفر باشه تو پیری دکتر ببرت. نتونستی کار کنی شکمت و سیر کنه... دیر بچه بیاریم ۱وقت ک لازم داشتیم کسی کمکمون کنه و اون سنش کم باشه تکلیف چیه.. باید محتاج بقیه باشیم... 

در ضمن بهش بگو قرص میخری اون کارش و بکنه باردار بشی مهرش چنان میشینه ب دلش خودش از خدا ۱۰تا دیک میخواد 😁😁🙏

کلک زنداییم ب داییم. البته زندایی من بعد ۲سال دید داییم قرار نیست قانع بشه با مامانم دست ب یکی کردن گولش زدن داییم و . الان دنیا ۱طرف برلی داییم پسرش ۱طرف😁

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2706