1147
1341
عنوان

هیچ کس حمایتم نمیکنه واسه بچه

191 بازدید | 41 پست

شوهرم به هیچ عنوان راضی به بچه دار شدن نمیشه ۱۰ سال از ازدواجمون میگذره حالا خودش کم مخالفه هر دفعه میریم خونه پدرش ..مادرش شروع میکنه از بدی‌ها و دردسر و سر صدای بچه همسایه بالایی شون میگه..خانواده خودمم اگر حرفی بزنن میگه دارن دخالت میکنن واقعا دیگه موندم چیکار کنم چجوری شوهراتون راضی شدن؟؟

اگر راضی نیست بچه دار نشو تجربشو داشتم برخورد تلخی رو تجربه خواهی کرد

روزی یه شخص خیلی مهمی بهم گفت دختر جون هرگز با آدم دگماتیسم بحث نکن چیزی نصیبت نمیشه چون نرود میخ آهنی در سنگ خارا !!!!!!!            اوووووووووو چه خبره؟  برای یه کامنت یه ادم مجازی اینهمه جوش میاری و فلان فلان میکنی تو واقعیت کی هستی تو؟؟؟؟ توقع نداشته باش وقتی هر چیزی از دهنت درمیاد میگی من جوابتو ندم!!!چیزی که عوض داره گله نداره متاسفانه!!!!!!پس درست حرف بزن تا درست جواب دریافت کنی.....احترام هر کس دست خودشه.....منم جزو اون دسته آدمایی هستم که معتقدم با هرکی باید در حد خودش حرف زد😊باتشکر از حضار گرامی❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
خوب چرا بچه نمیخواد؟ با هم مشکل دارین؟ معمولا زوجین وقتی نگران اینده ی زندگی مشترکشون هستن و احتمال ...

نه عزیزم اصلااینجوری نیست بیشترازمسئولیتش میترسن 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
1348
احتمالا شوهرت مشکل نداره که خوانوادشم پشتشن ومیخان شما ندونی.چون خانواده های شوهر مشتقاق بچه هستن اک ...

نه کلا خانواده راحت طلبین اصلا واسه خاطر کسی خودشونو به زحمت نمیندازن

راضی نشد از اول راضی بود 

خیلی دوس داشت 

بچه میدید چشاش برق میزد انگار 

تو پیج دکتر هلاکویی دیدم‌که گفته بودن اگه کسی تمایل نداره به بچه دار شدن حتی تو شرایط خوب حتما تو گذشتش یه مشکلی پیش اومده 

در ضمن بیشتر مردها حتی تو زمان بارداری هم احساس شور و شوق برای بچه نمیکنن.ولی وقتی بچه له دنیا میاد و از نردیک که بچه اشونو حس میکنن اون شور و شوق و احساس مسیولیت پدر بودن رو درک میکنن

ناراضی من، از خدا خداسته شوهر...

بهش بگو داری پیر میشی فردا باید ۱

نفر باشه تو پیری دکتر ببرت. نتونستی کار کنی شکمت و سیر کنه... دیر بچه بیاریم ۱وقت ک لازم داشتیم کسی کمکمون کنه و اون سنش کم باشه تکلیف چیه.. باید محتاج بقیه باشیم... 

در ضمن بهش بگو قرص میخری اون کارش و بکنه باردار بشی مهرش چنان میشینه ب دلش خودش از خدا ۱۰تا دیک میخواد 😁😁🙏

کلک زنداییم ب داییم. البته زندایی من بعد ۲سال دید داییم قرار نیست قانع بشه با مامانم دست ب یکی کردن گولش زدن داییم و . الان دنیا ۱طرف برلی داییم پسرش ۱طرف😁

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
1226
هر راهی بگی امتحان کردم اصلا ریسک نمیکنه خیلی زرنگه 

چندروز برو دکتر و ازمایش و اینا بعد بگو دکتر گفته خشکی رحم گرفتی ، میرم دستگاه بزارم ک راحت رابطه داشته باشیم. ب دکتر بگو قرص تقویت تخمک برات بنویسه ک زود بگیزه😁 خودت و مریض نشون بده ، شده موقع رابطه گریه کن ک باورش بشه اوضاعت اوکی نیست 😎😎😎

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘

بهترکه راضی نمیشه. شوهرمنم نمیخاد... تاااا خودش نخاد التماس نکنه خبری نیس. خلم بچه بیارم فرداروز گریه کنه میگه من نمیخاستمش حالاخودت جمعش کن... بچه چیه تواین گرونی. آینده خودمون رو هواست

1346