2737
2734
عنوان

تاپیک جامع "همسرداری"

3819 بازدید | 284 پست

سلام .

در این تاپیک قراره با خانومای سایت ، تبادل اطلاعاتی در این زمینه داشته باشیم !

قوانین تاپیک :

✅ ورود همه ی خانوم ها آزاد 🚺

✅ اظهار نظر و بیان تجربیات در این زمینه و در موارد مربوطه آزاد

✅ رعایت احترام

✅ ارسال عکس در زمینه های ترفندهای خانه داری و مسائل مربوطه آزاد

🚫 ورود آقایان ممنوع

🚫 بحث و دعوا ممنوع

زیر موضوع های تاپیک :

1⃣ نکات خانه داری

2⃣ نکات اخلاقی و رفتاری در خانه

3⃣ نکات آرایشی در خانه

4⃣ نکات آشپزی و سفره آرایی

5⃣ نکات رفتار با همسر در جمع فامیل و آشنایان

6⃣ نکات رفتار با همسر در خانه و حضور فرزندان

شعارِ تاپیک :

زنان ، نور و روشنایی و صفای یک خانه اند !

اگر زن نخندد ، خانه تاریک است 

اگر عطر غذا در خانه ای نپیچد ، آن خانه نیست ، ویرانه است

اگر زن شاد نباشد ، آن خانه خاکستری ست

پس ، ای زنانِ خانه ، بیایید خانه هایمان را غرق نور و عطر خوب و رنگ های زیبا کنیم ... 

❌ امیدوارم کمتر به سمت تاپیک های بی نتیجه بریم

✳ امیدوارم خانومای گرامی نی نی سایتی از نکات ارائه شده استفاده کنند ‌.

❇ خانوم ها ، دوستانتونو تگ کنید تا افراد بیشتری استفاده کنند .

خانوما ، بسم الله ...

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

تجارب خودمون بگیم؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خیلیم‌عالی اینجاب ی زن دربو داغون بی سیاست میباشم ک سال دوم زندگیم کم اوردم

دوسال اول زندگی سخته بعد خوب میشه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ساعت بدی تاپیک زدی

سایت خلوته

آقایون داداشام لطفا زیر خط فقر یکم دوستانه تر بشینید بقیه هم جا شن راستی دوستان چهار درصدیی که بالای خط فقرن ، احساس تنهایی و پوچی و خطر نمیکنین؟🤔چطوری نمیترسین تنهایی بالای خط فقر زندگی میکنین اصن بالای خط فقر ی حس عجیبیه مث بیابون برهوت میمونه کسی توش نیست😐 چیه نکنه تویی ک داری میخونی هم از خودمونی کلک😂 اصن چرا همه چی ایقد گرونه؟😒چرا من چاقم؟🙄 چرا من تو تابستون باید ساعت هشت صب کلاس داشته باشم؟😐چرا وقتی ازدواج کردی بعد از چند سال میای عکستونو میذاری میگی من و شوهرم ب هم میایم یا ن؟🤦حالا مثن ب هم نیاید میخوای چ کار کنی اسی جون؟طلاق میگیری گلم؟😒 فقط اعصاب خودتو خراب میکنی😁  چرا ترامپ زیر چشماش ایقد سفیده؟😑چرا تو داری امضامو میخونی؟😂چرا به هایده میگن یه خواننده ی لس آنجلسی...؟چرا کرمانشاهیا بعد از دوسال هنوز خونه ندارن ؟چرا امسال سیل اومد؟چرا نذاشتن جنازه ی فرهاد توی ایران خاک بشه؟چرا سزارین توی ایران اختیاری نیست و زنان حامله برای ب دنیا اوردن فرزند باید کلی استرس داشته باشن؟🙁 چرا انقدر ب حرف دیگران اهمیت میدیم؟ چرا اهواز هوا نداره؟چرا مردم تو فقر و گرسنگی دارن زندگی میکنن؟چرا ؟ چرا ؟چرا...؟

خانوما ، من خودمم تا اونجایی که سنم قد داده و در زندگی مشترک هستم ، میگم 

اما بیشتر خانومای باتجربه تر مد نظره که ما خانومای جوون تر استفاده کنیم 

ممنون از همراهیتون

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

نکته اول: درباره هیچ زنی با شوهرتون حرف نزنید. حتی مادر و خواهر و یا بازیگران.

توجه شوهرتون رو ببرید فقط سمت خودتون!

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706