2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ولش کن بیخیال منتظره خانواده شوهر نباش اسیب بهت نزنن خیرشون پیشکش شوهرتم که بیخیال باش منم العا امروز کلا بیخیال شوهرم بودم خسته شدم از جروبحث خودتو بزن به بیخیالی خودت برو بگرد 

برو خونه مامانت ...شب برید پارک . خودت زنگ بزن به خانواده شوهرت دعوتشون کن برید پارک 

مردشورشون ببرن

ی مشت ازخود راضی

ی زنگ نمیزنن اونوقت ک من میزنگم تیکه هم میندازن

2714
مردشورشون ببرن ی مشت ازخود راضی ی زنگ نمیزنن اونوقت ک من میزنگم تیکه هم میندازن

زنگ‌نزن اصلا

عادت میکنن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ولش کن بیخیال منتظره خانواده شوهر نباش اسیب بهت نزنن خیرشون پیشکش شوهرتم که بیخیال باش منم العا امرو ...

منم زدم بیخیالی 

تامامانم زنگشون میزنه گله ای من میکنن دخترت زنگ نمیزنه حال منو بپرسع

اخه پدرسگ تو ک صب تاشب گوشی بدستی همه جارو کنترل میکنی زورت میا یزنگ بمن بزنی

منم زدم بیخیالی  تامامانم زنگشون میزنه گله ای من میکنن دخترت زنگ نمیزنه حال منو بپرسع اخه پدر ...

مامانت چرا زنگ میزنه آخه؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
منم زدم بیخیالی  تامامانم زنگشون میزنه گله ای من میکنن دخترت زنگ نمیزنه حال منو بپرسع اخه پدر ...

ای بابا  مامانتم باید پشتت باشه همبنارو بهشون بگه بگه باید مواظبه دخترم باشین تک و تنهاش نزارین غریبی نکنه دخترمو مثلا به شما سپردم نشینه دل به دلشون بده دسته پیش بگیه پس نی افته زنگ بزنه گلگی کنه بگه چرا خبره دخترمو نمیگیری

2706