2726
عنوان

مهاجرت به ترکیه یا عمان؟

2525 بازدید | 44 پست

دوستان کسی تجربه ای داره یا رفته دو دوروبرشون؟

برا همسرم کار تو عمان پیشنهاد شده ولی بدون خانواده تا 10 ماه

موندم اینو قبول کنم یا همه چیو بفروشیم بریم ترکیه برا اقامت

کسی تجربه داره کمک کنه

یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمان خطرناکه

خبرهاي خوبی نشنیدم ازش

و مهمتر اینکه خوب نیست همسرت تنها زندگی کنه اونم نزدیک یک سال

ترکیه دوستم با شوهرش رفته ازمیر هستن خیلی راضیه، 

ولی اونا ترکی بلدن

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2728
برو تركيه اصلا شوهرت تنهانذار بره،هرجاميريد باهم باشيد 

شرایط ترکیه یکم برام سخته واسه همون میخوام بفرستمش عمان یکم درامد داشته باشیم بعد بریم ترکیه

عمان خطرناکه خبرهاي خوبی نشنیدم ازش و مهمتر اینکه خوب نیست همسرت تنها زندگی کنه اونم نزدیک یک سال ...

ممنونم.میخوایم استانبول بریم شرایطش سخته ولی از این ایران و شرایط اقتصادیش بهتره

عمان عالیه هر ریالش حدود سی تومن ماست اما ترکیه هر لیرش حدود سه تومنه ماست این یعنی ده برابر اختلاف درامد 😐ترکیه اواز دهله الان نزدیکان من اونجا هستن سه ساله  درامد و مخارج فرق زیادی با ایران نداره جای پیشرفت نداره اصلا 

😎
شرایط ترکیه یکم برام سخته واسه همون میخوام بفرستمش عمان یکم درامد داشته باشیم بعد بریم ترکیه

شغل شوهرتون مربوط به نفت و پتروشيميه؟عزيزم من ديدم كسايي كه از همسرشون جدا زندگي ميكنن چه مشكلاتي واسه خودشون و همسرشون بوجود اومده نكن اينكارو اگه ميتونين همين جاپول جمع كنيد اگه نه كه باسختي زنگي كنار بيا و شوهرت تنهاهيچ جا نفرست

شغل شوهرتون مربوط به نفت و پتروشيميه؟عزيزم من ديدم كسايي كه از همسرشون جدا زندگي ميكنن چه مشكلاتي وا ...

شغلش حسابداره.ولی اونجا بره برا پتروشیمی میخواد بره.10 ماه کاری 2 ماه مرخصی

واقعا شرایطش نیست ک من و دختر 11 ماهم بریم 

ممنونم.میخوایم استانبول بریم شرایطش سخته ولی از این ایران و شرایط اقتصادیش بهتره

استانبول يه مقدار گرونتره از بقیه شهرا

ولی کار بیشتر پیدا میشه

اول زبان و قوی کنید

من و همسرم هم قصد داریم سال آینده بریم ازمیر الان داریم زبان استانبولی یاد میگیریم ولی ما خونه رو نمیفروشیم و اجاره ميديم که اگه موفق نشدیم پل برگشت خراب نکرده باشیم

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
شغلش حسابداره.ولی اونجا بره برا پتروشیمی میخواد بره.10 ماه کاری 2 ماه مرخصی واقعا شرایطش نیست ک من ...

خودت شوهرتو بيشترميشناسي اگه ميدوني دوري ميتونه تحمل كنه و خداي نكرده سمت مواد يا چيزاي ديگه نميره خوب بره اونجاحقوقش خوبه

دوست عزیز چجور کاریابی کردین عمان؟میشه راهنماییم کنین

از اشناهایه دوست همسرم تو پاکستان بودن از طریق ایشون متوجه شدیم ک تو پتروشیمی عمان نیرو میخواد.همه هزینه های رفت و امد و خورد خوراک پای خودشونه فقط اینکه همسرم 10 ماه اول تنها باید بره

خودت شوهرتو بيشترميشناسي اگه ميدوني دوري ميتونه تحمل كنه و خداي نكرده سمت مواد يا چيزاي ديگه نميره خ ...

اره واقعا میشناسمش.اینجا ک بودیم امیدمون بعد خدا به مادرش و پدرش بود اما بعد تولد دخترم کلا عوض شدن و یه جورایی تنهامون گذاشتن.وگرنه من از ایران و خانوادم دل نمیکندم.یه جورایی ازشون خسته شدم ازین شرایط اقتصادی

2706