1648
1605

ن احتمال زیاد نمیسازه

چندوقته  مصرف میکنه

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

اگه اسهال میشه بهش نمیسازه حتما ببرش پیش دکترش اول ببین ویروس نگرفته خدایی نکرده اگه نبود که همون شیر قبلی رو بده

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین

دختر منم آلرژی داره و فستوور میخوره .آلرژی پوستی داره

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

نئوکیت اصلا چی هست ؟ دختر من هفت سالشه 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
1522
مطمئنم مريض نيست، اخه اين شير آخرين گزينه بچه هاي آلرژيك هست چند تا ديگه رو امتحان كردم هيچ كدوم بهش ...

من دیشب تو پیج گندم بودم, دختربچه شیرین که تو اینستاس.. مامانش میگفت بدن بچه در برابر این داروهای الرژی واکنش نشون میداده ولی ادامه داده و سراخر خوب شده

یه صلوات مهمونم کنین 🌹🌸

این دقیقا روزای منو شرح کرده ‌ خیلی روزای سختیه . من به دخترم هیدروکسی زین دادم بهتر شد بعدها گفتن دیگه هیدروکسی زین نده باعث بلوغ زودرس و پرمویی میشه . بعد هیدروکسی زین بهش فستوور دادم ‌ . نکسیوم هم میدادم که الان دیگه قطعش کردم . ولی در کل بچه هایی که از نوزادی این چنین مشکلاتی دارن و همش با درد درگیرن بعدها عصبی و کم تحمل میشن 

بچه ها بزرگ میشن ولی تا بزرگ شن مادر از بین میره .من که داغون شدم .دوسال تمام شبها بیدار بودم . سلولهای مغزم نابود شد 😁 آلزایمر گرفتم 🙄 الان زودی همه چیو فراموش میکنم همش اثرات اون روزای لعنتیه 

8