2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعابرای پیداشدن گمشده تو مفاتیح هست بخون انشالله پیدامیشه اگرم پیدانشد یه چیزی نذر کن پیداشه

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات  
2728
دعابرای پیداشدن گمشده تو مفاتیح هست بخون انشالله پیدامیشه اگرم پیدانشد یه چیزی نذر کن پیداشه

ممنون ایشالله پیدامیشه دارم میمیرم از غصه چهارماه نشده خریدمش 😭😭😭

ان شاالله که پیدا میشه .منم تو خونه تکونی عید گمش کردم همه جارو گشتم اخرم از توسطل اشغال پیداش کردم میخواستم بزارم دم در ببره ماشین شهرداری ولی گفتم اول اینو بگردم که خداروشکر پیدا شد تو هم بگرد اشغالارو

اخ گمشده خیلی درد داره منم حلقم افتاد تو چاه فاضلاب حموم الان دو ساله ولی هنوز امیدوارم پیدا بشه شوهرم سر به سرم میذاره میگه اخه از تو 💩 چطوری پیدا میشه بیخیال شو بابا ولی من چشمم دنبالشه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
ووی چرا🤦🏻‍♀️

خبپیلی گیجم 😶اخه 

مثلایادم میره کجاگذاشتمش بعد نیست این انگشترم به لباس بخوره فوری نخ کش میشه بخاطرهمین بدم میادازش همش گم میشه 

خداروشکر پیداش کردم الان🙂

2706