2703
2553

دارم نابود میشم... شوهرمم خیلی کمک نیست. شبا میخوابه برا خودش.. میگه من نخوابم نمیتونم سر کار سرحال باشم... 

مامانمم هست ولی بازم نمیتونیم دوتا رو بربیایم... خودمونم نصفه شبا خوابمون میاد منو مامانم..... چیکار کنیم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوقلو داری؟؟تا هشت ماهگی اینا خیلی سخته بعدش یکم بهتر میشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714
بستگی به بچه ت داره. پسر من یک سال و نیمشه هنوزم شبا حداقل ۴ یا ۵ بار بیدار میشه شیر میخوره😭😭😭 ر ...

پسر من دو سالشه هر دوساعت بیداره الان که هوا گرمه هر یه ساعت شیر میخواد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

عزیزم از چهارماهگی ب بعد سنی هست که شما میتونی خودت بچه رو عادت بدی به اینکه چندبار شیربخوره یا کی بخوابه.سختی بچه ها مخصوصا اوناییکه دلدرد دارن نهایتا تا 4 ماه هست.بعدش دیگه دست خودته ک چطوری عادتش بدی 

پسرمنم تا4 ماه دلدرد داشت و من شبا تا صب تو بغل دورش میدادم.همسرم همش پامیشد میگفت از گریه نی نی منم گریم میگیره ولی میگفتم نه تو بخواب صبح سرکار داری .بچه داری همینه سختیاش تموم میشه.

ولی الان ک یکسال و خورده ای شده شبا زود میخوابه تو شب نهایتا دوبار شیربخوره.خودم اینجوری عادتش دادم.یه کم بگذره خودت متوجه میشی چقد سختیاش کم شده.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...