2733
2739
عنوان

اسم دختر جدید و زیبا ،😍

187 بازدید | 11 پست

خانما بیاین چنتا اسم دختر با کلاس و جدید و زیبا بگید .که هم بقیه ایده بگیرن هم اینکه خودمم توی اسم نینی موندم .

همسنای بچه هامون دیگه موقع مدرسه رفتنشون همشون اسماشون جدیده .و دلم میخواد ی اسم جدید و شیک و زیبا واسش انتخاب کنم

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نورا

نیلا

دلارا 

آسنا

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

فلورا

دلوین

2738

لارا