2737
2734
عنوان

یعنی پسر ترکم کرده؟

1243 بازدید | 67 پست

ی خاستگار دارم قراربود تلفنی درارتباط باشیم و هفته بعذ بیاد خواستگاری

سنتی و با معرف اشنا شدیم

خلاصه صبح ساعت 7 گفت دیشب نخابیدم میخابم

منم گفتم کی پیامت بدم حدود کی بیدار میشی گفت خبرت میدم

ساعت انلاین شدم دیدم انلاین بوده دو دقيقه قبلس اما پیامش ندادم گفتم شایذ واتساپش پ اومده خونده باز خابیده،، قراره خودش خبر بذه بیدار شد

خلاصه رفتم سراغ خونه جارو زدم سرامیکا دستمال کشیدم کلی ظرف شستم آشپزخونه جارو زدم مرتب کردم و....تا ساعت 12 شد

اومدم دیدم هیچ پیامی نداده

پیام دادم ج نداد چندبار زنگ زدم جواب نداد و بعد گوشیش خاموش کرد

می دونم خ ناراحت میشه و حساسه اگ ازم بیخبر بمونخ و میخاد زیاد در ارتباط باشیم

الان ینی رفته؟ینی ولم کرد؟😢

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘

بحثتون شده بود مگه ؟؟

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دارم دق میکنم،،خدا چرا انقذر منو اذیت کرد بخاطر ی شوهر کردن

زجری نیست نکشیده باشم

خدایا دق کردم مردم

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘

به نظرم منتظر واکنش اون باش 

چون تو تلاشتو‌کردی

پاپیچش نشو تا وقتی خودش پیام نداده

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
2738

نباید اینقدر تماس میگرفتی و پیام میدادی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
دارم دق میکنم،،خدا چرا انقذر منو اذیت کرد بخاطر ی شوهر کردن زجری نیست نکشیده باشم خدایا دق کردم مر ...

مگه چند سالته

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2706