2733
2734
عنوان

مادران ناتنی واقعا تنها هستن

1036 بازدید | 48 پست

تاپیک قبلیم درباره مادران ناتنی بود.

اصلا استقبال نشد.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادران ناتنی گاهی ازمادربهترند چون سعی میکنند کم نذارند برای بچه ی شوهرشون تازندگی شون حفظ بشه چون زیر ذره بین اند ومتاسفانه همه میگند ناتنی هست وبداخلاق درحالیکه اصلا ایطورنیست من نمونه اش رودیدم تواطرافیان الان اون مادرناتنی بیمارشده ازبس به بچه های شوهرش رسیدگی کرده وزن وشوهرشون داده

2738

تجربشو داشتم تاپیک قبلتو میفهمم اما حس بدی بین دو طرف برقراره نمیدونم چرا.شاید چون مادر ناتنی شدن یه ویژگیای خاصی میخواد باید خیلی با گذشت بدون حسد بدون توقع بود که خب توی خانما کم پیدا میشه.مادر ناتنی داشتم ولی همیشه قدرشو دونستم به قول شما حداقل واسه یه غذا پختن و لباس شستن با همه اختلافا با همه حسادتاش ولی بازم درکش کردمو حق دادم 

تجربشو داشتم تاپیک قبلتو میفهمم اما حس بدی بین دو طرف برقراره نمیدونم چرا.شاید چون مادر ناتنی شدن یه ...

برادر زاده منم واقعا خیلی راه میاد با مادر ناتنیش ولی متاسفانه اون خانوم خیلی حسودی می‌کنه و سراسر نفرته هرچند ظاهرشو حفظ می‌کنه .البته تقصیر برادرمم هست باید دقت بیشتری کنه .

برادر زاده منم واقعا خیلی راه میاد با مادر ناتنیش ولی متاسفانه اون خانوم خیلی حسودی می‌کنه و سراسر ن ...

میدونی تقصیر پدرا چیه این وسط؟با حساسیت زیادی نشون دادن به بچه نامادریو حسود و حساس میکنن.باید سیاست به خرج بدن پدر منم همین اشتباهو کرد همش نگران ما بود خانمش حساس شده بود خصوصا با من که دختر بودم بیشتر حس رقابت داشت

چون همسرا نمیتونن مراقب باشن و یه طرفو نگیرن و اونیکی طرفو ول نکنن

واقعا موافقم.

دقیقا مثل جریان عروس و مادرشوهره.

رفتار شوهرا خیلی اوضاع رو تغییر میده.

مادران ناتنی یا مادر خونده یا نامادری هر اسمی بذاری به نظر من سنگ زیرین آسیابن.بچه های آسیب دیده همسرانشون رو تحمل میکنن و بزرگ‌ میکنن و هر چشم داشتی از زندگی داشته باشن اسمش حسادته.

واقعا اگر خدا نباشه هیچ انگیزه ای تو زندگی نمیمونه

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
میدونی تقصیر پدرا چیه این وسط؟با حساسیت زیادی نشون دادن به بچه نامادریو حسود و حساس میکنن.باید سیاست ...

یه نامادری کوچکترین توقعی از زندگیش داشته باشه اسمش میشه حسودی.

همه ازش توقع دارن بخاطر بچه های شوهرش زندگی کنه و برای خودش هیچی نخواد در حالیکه حتی مادرای واقعی اینطور نیستن.

شما چون پدرت طرفدار شما بوده نامادریت حساس شده.

فکر کن اگه پدرت همش طرفدار زنش بود و شما حساس میشدی دوست داشتی اسم این احساس تو رو کسی حسادت بذاره؟

2706