2737
2734

الان تابستونه و فصل پیک نیک و مسافرت

بیاین یه بسته کیسه زباله و یه بسته دستکش یکبار مصرف بذاریم تو ماشین 

هر جا رفتیم ۱۰ دقیقه زباله جمع کنیم . 

مخصوصا جاهایی که شلوغه ... تا سهمی در فرهنگ سازی داشته باشیم . 

مطمئنم انرژی مثبتی که به طبیعت میدیم به خودمون برمیگرده . کیا موافقن؟ 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من که از وقتی را رفتن یاد گرفتم دارم اینکارو میکنم.بابام خیلی حساسه.همیسه درحال جمع اوری اشغالیم😆وهمیشه هم همه دستمون میندازن ولی مهم نیست.به دخترمم یاد دادم مواظب طبیعت باشه.گاهی میبینم بدون تذکر من خودش داره جمع میکنه زباله های اطرافمونو

2738
من که از وقتی را رفتن یاد گرفتم دارم اینکارو میکنم.بابام خیلی حساسه.همیسه درحال جمع اوری اشغالیم😆وه ...

تبریک میگم بهتون . کاش همه مثل شما باشن 

خیلی این ده دقیقه تاثیر داره .من هرجا میرم پک نیک خودم دست بکار میشم وبقیه میان کمک .فوریهم دوربرمون ...

چه فرهنگ خوبی دارین 🌹🌹🌹

من که از وقتی را رفتن یاد گرفتم دارم اینکارو میکنم.بابام خیلی حساسه.همیسه درحال جمع اوری اشغالیم😆وه ...

کاش از شما بیشتر وجود داشت

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

افرین      کاش هرجا میریم نهال هم بکاریم 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2706