2726
عنوان

کسی هست طلسمشو باطل کرده باشه؟

1409 بازدید | 38 پست

بچه ها از بین خودتون یا کسایی که میشناسید کسی بوده بهش گفته باشن طلسم داره و طلسمشو باطل کرده باشه و مشکلش حل شده باشه؟ تبلیغ دعانویس نمیخواماا فقط تجربه های شخصی و میخوام بدونم 

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
سلام ، اره، بوده . یادت باشه کسایی که واقعا بلدن باطل کنن  اهل معرفت هستند. دعانویس نیستن که پ ...

بعدش مشکلتون حل شده کاملا؟ 

من از یکی گرفتم شنبه به دستم میرسه خیلی استرس دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشکل من نبود ، پسرخالم بود که رفع شد ، چی به دستت برسه ؟ اون اصلا چیزی نداد فقط قربانی کردیم ما طبق ...

نمیدونم هنوز.فکر میکنم یه سری لوح اینا باشه

مشکل من نبود ، پسرخالم بود که رفع شد ، چی به دستت برسه ؟ اون اصلا چیزی نداد فقط قربانی کردیم ما طبق ...

گفت باطل میکنم و دعای حصار میزنم به اسمت که دیگه نتونن طلسم کنن فکر میکنم همون دعا رو قراره بفرسته 

مشکلتون کاملا حل شد بعدش؟ چقدر طول کشید؟

مشکلی که مربوط به اون طلسم بود بله 

چون در مورد بستن بخت بود و خانوادگی واسه امون باطل کردند و بعد از اون یکی یکی ازدواج کردند فکر کنم یگی ۲ماه طول کشید 

من دختر داییم ۷ سال نامزد بود به مرحله ی ازدواج نمیرسید🤣

مشکلی که مربوط به اون طلسم بود بله  چون در مورد بستن بخت بود و خانوادگی واسه امون باطل کردند و ...

چه خوووب 

انشالله مشکل منم حل شه 

خدا لعنت کنه کسایی که اینجوری با زندگی مردم بازی میکنن 😔

2706