2726
عنوان

دوست ندارم خانواده شوهرم سوار شن

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 26 پست

این حرفا چیه خدا وکیلی!!!!

آدم بچه بزرگ میکنه که عصای دستش بشه

حالا شما یه سوار شدن ماشین دریغ می کنید!!!

پدر و مادرا خیر و برکت زندگین، بخدا یه دعای خیر کنن ، حتی تو دلشون دعا کنن ، زندگیامون طلا میشه

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرفا چیه خدا وکیلی!!!! آدم بچه بزرگ میکنه که عصای دستش بشه حالا شما یه سوار شدن ماشین دریغ می ...

عزیزم تا زمانی که خودمون ماشین داشتیم همیشه میبردیمشون ولی حالا این ماشین امانته دست ما 

2728
عزیزم تا زمانی که خودمون ماشین داشتیم همیشه میبردیمشون ولی حالا این ماشین امانته دست ما 

به نظرت اگه اونا سوار ماشین بشن چیزی از ماشین کم میشه

یا خیانت در امانت میشه

مطمئنا پدرت راضی اونا سوار بشن

درسته امانته ولی پدرتون وقتی ماشین امانت داد قید کرد که تعداد و افراد مشخصی باید سوار بشن؟؟؟ یا مثلا چون امانته پدر و مادر شوهر سوار بشن کمک فنر جا میخوره؟؟؟

اینجوری نباشید

دنیا خیلی گرده و ماهم یه زمانی پیر میشیم...

به نظرت اگه اونا سوار ماشین بشن چیزی از ماشین کم میشه یا خیانت در امانت میشه مطمئنا پدرت راضی اونا ...

نه اینا نیست عروسیمونو داشتن بهم میزدن مادرشوهرم تو روی بابام وایساد 😢😢😢😢 خب حالا دوست ندارم با ما بیاد 

ببین آبجی گلم نه فقط اگر سوار ماشین بابات شدن نباید هیچی بگی که اگه سوار کول خودت و بابات و همه خانوادت شدن هم نباید هیچی بگی باید خوشحالم باشی.

طایفه شوهرن ملتفت هستی که؟

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
درسته امانته ولی پدرتون وقتی ماشین امانت داد قید کرد که تعداد و افراد مشخصی باید سوار بشن؟؟؟ یا مثلا ...

اینا پیر نیستن جوونن بابای من کلی زحمت میکشه کار میکنه پدر شوهرم توی خونه زیر کولر یکسره خوابه . مادرشوهرم تو روی بابای بیچارم وایساد حالا بیان سوار ماشینش بشن آسه برن و بیان

اینا پیر نیستن جوونن بابای من کلی زحمت میکشه کار میکنه پدر شوهرم توی خونه زیر کولر یکسره خوابه . ماد ...

اگه کسی بهت بدی کرد و شما خوبی کردی ، بزرگ هستی و میشه اسمشو گذاشت فداکاری و خانمی...

هیچ وقت دنبال ادب کردن کسی نباشید