2726
عنوان

چسبندگی مجرای ادرار پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 2472 بازدید | 48 پست

[QUOTE=96048721]عمل راحتی داره خوبه که متکجه شدی نگران نباش[/QUOTE]

وای کاش عمل نخواد بمیرم پسرم سه سالشه همش😭😭😭😭

اره من مدام هواسم هست همه جاشو چک میکنم

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

[QUOTE=96049337]اره عزیزم فکر کنم یک ۱۰ روز بیشتر طول نکشید  اما چند وقت یکبار دوباره پیش میامد که باز کرم میز ...[/QUOTE]

یادت نیست اسم کرمش چی بود؟

بخدا حاضرم برم تهران.شمارشون‌و واسم بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم نگران نباش، شما که هنوز مشکلش رو نمیدونی چیه، ببرش پیش متخصص کلیه و مجاری ادرار، یه عکس رنگی میگیرن اگه خدایی نکرده مشکلی داشته باشه اونجا مشخص میشه

خدایا خودت بساز، تو بسازی قشنگتره... 

[QUOTE=96048739]من شنیدم یه جراجی راحتی داره و مشکل حل میشه[/QUOTE]

آخه متاسفانه بعضیا میگن باز دوباره عود میکنه.بمیرم واس بچه ام خدایا مادر شدن چه دردیه!!!!!!

[QUOTE= 96049337 ]اره عزیزم فکر کنم یک ۱۰ روز بیشتر طول نکشید  اما چند وقت یکبار دوباره پیش میا ...

اسم کرمش ان ان بود ،البته اسمش طولانیتر بود اما بری داروخونه بگی کرم ا‌ن ان میخوام میدن بهت 

۳ بار در روز بیشتر نزن 

حتما حتما یه نفرولوژیست ببر به حرف من اکتفا نکن اصلا یه راست نرو جراح اورلوژیست چون میگن عمل 

پسر من مجراش طوری شده بود که باید زور میزد تا بتونه جیش کنه خوب شد 

[QUOTE=96049533]علایمش چیه پسر من هشت ماهشه از کجا بفهمم آخه همش توئه[/QUOTE]

عزیزم من امروز یهو دیدم سوراخ ادرارش نصفش بسته شده.کلی توی نت گشتم فهمیدم عوارض ختنه است 

نفرولوژیست ببر  بهترین نفرولوژیست اطفال تهران  دکتر اتو کش  دکتر طاهر اصفهانی جرا ...

منم پسرم رو میبرم اتوکش

عالیه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706