2737
2734

من مامانم از بس دندوناشو کشیده الان 8 ساله که لثه درد گرفتن تهران هم رفتن عمل کردن ولی بجا اینکه بهتر شه بدتر شد، همش خودشو با ژلوفن آروم میکنه از بس ژلوفن خورده بیحال شده خیلی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تونت سرچ کن نظر دکتر خیر اندیش برای مشکلات لثه ویدئوش تو اپارات هست من اونو انجام میدم خوب میشه التهاب و درد لثه هام مخلوط نمک و عسل و مسواک زدن با اون البته نسبتش الان یادم نیست تو ویدئوش میگه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2731

لثه های منم خونریزی و التهاب دارن با این روش خیلی بهتر شده و رنگ لثه هام به صورتی برگشته قبلا قرمزو ملتهب بود

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
بهش بگو با رب انار لثشو ماساژ بده ایشالا خوب میشه

یعنی وقتی لثه اش درد میکنه رب انار بزنه؟ وقتی لثه هاش درد میکنه انگاری میخواد کور بشه مجبوره چن تا چن تا قرصو بالا بزنه

یعنی وقتی لثه اش درد میکنه رب انار بزنه؟ وقتی لثه هاش درد میکنه انگاری میخواد کور بشه مجبوره چن تا چ ...

مواقع معمولی هم میشه رب انار بزنه که بعدا درد نگیره

لطفا برام صلوات بفرست😘مرسی که گلی😍
منظورت التهاب لثه ست

مامانم از بس دندوناشو کشیده مه دیگه لثه درد گرفته هیچ دکتری هم تشخیص نمیده یا دارویی برای اینکه دردشو خوب کنه ندارن که بدن برا همین خیلی عذاب میکشه 

2738

با اب نمك هر روز لثه هاشو ماساژ بده لثه وقتي متورم و عفونت انقدر اذيت ميكنه عزيز برو داروخانه يه بسته اموكسي سيلين بخر هر ٨ ساعت ١ عدد بخوره امپول دگزا هم ٢/٣ بزنه خيلي خوبه 

تونت سرچ کن نظر دکتر خیر اندیش برای مشکلات لثه ویدئوش تو اپارات هست من اونو انجام میدم خوب میشه الته ...

میدونی مامانم موقعی که ژلوفن میخوره دردش ساکت میشه دیگه یهویی دردش میاد سراغش الان 8 ساله اینجوریه، شما نمیدونین باید چی کار کنه که دردش دیگه نیاد سراغش؟ حتی رفت عمل هم کرد ولی فایده ای نداشت

2706