2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولش جذابه وقنی میبینی یه عالمه ازحجمتو کم کرده اینجوری  میشی

کاربرای جدید مجرم نیستن مگه خودتون ازاول پیشکسوت بودین 🤐وقتی کاربری سابقتو برنمیگردونن مجبوری دوباره عضوشی یانه؟!😒
2728
اولش جذابه وقنی میبینی یه عالمه ازحجمتو کم کرده اینجوری    میشی

نه بابا من خیلی بازی میکنم چهار ساله🤔ولی ناراحتش نبودم که نتم رفته

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

من چندسال پیش خیلی بازی میکردم الان یه سالی میشه دخترم مهلت نمیده لول چندی؟

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
من چندسال پیش خیلی بازی میکردم الان یه سالی میشه دخترم مهلت نمیده لول چندی؟

۴۱ 

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
۴۱ 

من ۸۱ هستم ولی وقت نمیشه درست وحسابی بازی کنم 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
من ۸۱ هستم ولی وقت نمیشه درست وحسابی بازی کنم 

پوف مواظبش باشیا از دستت نره ایمیلتو بنویس یجایی آفرین❤

2706