2733
2739
عنوان

خانوماااااا ا ا ا ا ا ا ا ا

255 بازدید | 61 پست

میشه بگین چجوری سینمو کوچیک کنمممممممممممم

بدون جراحی

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیشه 

من که نتونستم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738
فهمیدی بیا به منم  بگو البته اگه ارثی نیست باورزش کوچیک میشه

نه مامانم و مادربزرگم اینجوری نبودن مث من

غیر ورزش راه دیگه ای نیس

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
کوچک نکن . اونی را که خدا داده طبق حکمتی بوده.

ای بابا چ حکمتی

امروز استخر بودم

هیچکس ب اندازه من نبود

خدا فقط واسه من  تو این زمینه حکمتش فعال شده

خیلی خسته م از دستشون

دلم میخواد مث بقیه اندازه عادی داشته باشه

نه عزیزم بافت چربی سینه خیلی پیچیدست باید زحمت بکشی برای کوچیک کردنش

اه این بافت پیچیده چطور بلد انقد گنده بشه بلد نیست زودی کوچیک بشه😔

خدایی یچیزی میگم نگید پز زیر پوستیه چون واقعا اذیت میشم

۸۵ می ارزه به ریسکش عمل کنم کوچیک شه!؟

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2706