2726

اخرین پریودیتون تاریخش کی بود و کی باید اقدام کرد. راستش تو همین سایت نوشته از روزپاکی تا تخمکگذاری نباید نزدیکی داشت!؟ اگه اطلاعاتی دارین لطفا بگین

دودلم اخه دکتر گفت تا ج سونو موردی نداره ولی تو همین سایت گفتن نباید نزدیکی داشت لطفا اگه میدونین بگین. میترسم اسپرم صعیف بشه اگه نزدیکی بشه یا اگه نزدیکی نباشه اسپرم بی کیفیت بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دودلم اخه دکتر گفت تا ج سونو موردی نداره ولی تو همین سایت گفتن نباید نزدیکی داشت لطفا اگه میدونین بگ ...

هيچ ربطي به اسپرم نداره عزيزم

من مركز ناباروري ميرم و بهترين ازمايشگاه هارو داره

ما براي ازمايش اسپرم بهمون گفت دوروز نزديكي كنيد 

چون اسپرم هرچي تازه تر بهتر

چون اسپرم از قبل ساخته شده 

درمورد اقدام هم از روز ١٣اقدام رو شروع كني بهتره

از روز ١٣تا پنج روز هرشب 

بعد اون يه روز درميون

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀
هيچ ربطي به اسپرم نداره عزيزم من مركز ناباروري ميرم و بهترين ازمايشگاه هارو داره ما براي ازمايش اس ...

ممنون عزیزم یعنی گفتن نزدیکی داشته باشین بعد اقدام کنین؟ چون تازه باشه اسپرم؟ 

من سوم پریود شدم و هفته دیگه احتمالا ۱۶و ۱۸ام  اقدام میکنم و اینکه ۱۹تا ۲۱ ام قمر درعقربه نمیشه اقدام داشت دوباره شب ۲۱ ام  اقدام میرم ،اون ماه هم ۱۵ ،۱۷ ،۱۹ سیکلم اقدام داشتم که نشد متاسفانه 😞

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

منظورشون اینکه دو یا س روز بعد نزدیکی برن برای اقدام 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

ببين منظورم اينه كه تخمك روز ١٤پريودي ازاد ميشه 

شما بايد روز١٣-١٤-١٥-١٦

رو حتما اقدام كني و بعد انزال هم تا يه ساعت تكون نخوري تا مايع بيرون نريزه 

بعد اين روز ها ميتوني يه روز در ميون اقدام كني

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀