2410
2553

سلام دوستام موهامو حدودا ۹ ماه پیش دکلره و رنگ کردم 

الان داغون شده سوخته مث موهای بلال شده کش میاد 

از بس که رنگش افتضاح ۲ماه دیگه بعد زایمان قصد رنگ کردن دارم میشه بگید چه موادی داخل رنگ بریزم که نرمش که یا تاثیری داشته باشه  

رنگ نکن چون میریزه ب کل

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روغن زیتون خوبه،رنگم مارک خوب بگیر 

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍
2456
دیگه ترکیده موهات ببر کوتاه کن و چن تا ماسک خفن بخر و تند تند چرب کن موهاتو 

ماسک خفن یعنی چی؟چیزی میدونی پیشنهاد بده لطفا

اخه رشدش تواین ۹ماه همش ۵ سانت بوده چیرو کوتاه کنم😣

ماسک خفن یعنی چی؟چیزی میدونی پیشنهاد بده لطفا اخه رشدش تواین ۹ماه همش ۵ سانت بوده چیرو کوتاه کنم😣

ماسک موی تبریان مثل لورال روغن ارگان بخر قرص زینک بخور رشدش خوب شه و هر ماه دوسانت کوتاه کن ولی بنظر قید موهاتو برن و اینارو استفاده کن تا موهای سالم رشد کنه یا هم ک برو احیا و کراتین ک اونم ریسکه معلوم نیس چیکار میکنن 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄