2703
2553
عنوان

كسى هست كه با بچه اش بد رفتارى نكنه ؟ 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 110 پست
ازت خواهش ميكنم نكن ... ازت متنفر ميشه 

از خوردن متنفره.بیماری کلیه داره.غذا نخوره نمیتونم قرصاشو بهش بدم ۶ سالشه ۱۹ کیلوئه.خیلی فشار میاد بهم.میدونم همه اینا توجیهه

دلبل اصلیش عصبی بودن خودمه

بدترین موردی که دیدم مادر برگشت به بچه دو سه ساله تو کالسکه گفت اگه گریه کنی میرم و دیگه نمیام

شعور نداشت

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدترین موردی که دیدم مادر برگشت به بچه دو سه ساله تو کالسکه گفت اگه گریه کنی میرم و دیگه نمیام

هزار بار بدتر از اينا رو ديدم ... 

يه مادر كه زد توى دهن يه بچه كه شايد يك ساله اش هم نبود 

2720
خوب عزیزم نخورده که بهتره تا دعواش کنی، گرسنش شد خودش میخوره

آخه خیلی ضعیفه یعنی لخت شه استخواناش رو میشه شمرد

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2714
هزار بار بدتر از اينا رو ديدم ...  يه مادر كه زد توى دهن يه بچه كه شايد يك ساله اش هم نبود&nbs ...

حالا من باشم همونجا گریه می کنم، تحمل دیدن زجر بچه ها رو ندارم

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
هزار بار بدتر از اينا رو ديدم ...  يه مادر كه زد توى دهن يه بچه كه شايد يك ساله اش هم نبود&nbs ...

تو دهنش زد بد خیلی هم بد اما وقتی مادری به بچه اش میگه میرم دیگه نمیام باید بدونه که بچه شوخی و تهدید و ... نمیشناسه و باور میکنه فکر کن مادرت بگه میرم دیگه نمیام

اعصاب و حوصله نداریم اکثرا هم ریشه اش مشکل مالیه وقتی بچه گریه کنه چیزی بخاد پول نداشته باشی فشا ...

خودمون رو بزنیم بهتره تا بچه ای رو بزنیم که اومدنش تو این دنیا دست خودش نبوده !

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤

پسر منم ۴سالشه.گوش شیطون کر تاحالا کتک که اصلا نخورده از هیچکس...

ولی گاهی داد زدم که خیلی پشیمون شدم بعدش...

با اینکه خودم پر از مشکلم خیلی برخوردم با پسرم مناسبه.

هرکی منو میشناسه میگه چقدر عوض شدی صبور شدی...

میپرستم پسرمو...

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
2706