1345
1341

مامانا واقعا با خودتون چى فكر كرديد كه بچه هاتون رو ميزنيد ؟ يه بار از خونه ميرم بيرون و بر مى گردم هزار تا مورد ضرب و شتم كلامى و بدنى ميبينم يا تهديد !! 

آخه بچه اى كه هنوز درست نميتونه راه بره حرف بزنه ؟ 

يا داريد ميديد دست پليس يا ميخوايد بزنيد له كنيد ؟ 

امروز ديدم كه يك مامان دختر ٨ ساله اش رو جلوى همه توى خيابون زد توى صورتش ... فكر نمى كنيد چه خاطره هايى براش ميسازيد ... 

يا بچه ى ٢ ساله ؟ انتظار داريد مثل يه آدم بزرگ رفتار كنن ؟؟ 

خواهش ميكنم نزنيد تحقير نكنيد اين از اون كارهايى هست كه جبران ناپذيره ... بزرگ كه بشن تك تك اينا يادشون ميمونه ... 

نزنيد بچه ها رو ... بهشون حرف هاى ركيك نزنيد ... 

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350
اره الان همه میان میگن ما بدرفتاری نمیکنیم😕

هزار تا كار ميكنيم تا باردار شيم كه آخرش اين ... به خدا همه راه برگشت از كار تا خونه با ديدن اون صحنه بغض داشتم انگار منو زدن 

خیلی بده...نی نی من کوچیکه بعضی وقتا هر کار میکنم ساکت نمیشه...اعصابم بهم میریزه...امیدوارم با بزرگتر شدنش صبرم بیشتر بشه...😢😢😢

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کردین فقط شماها بلدین رژیم بگیرین؟؟؟😣😣😣   منم میتونم!!!💪💪💪 اینجانب با افتخار در دوران بارداری 94 کیلو بودم...بعد زایمان شدم 85...😎😎😎 بعد دوماه شدم 87...😦😦😦 الان با شروع رژیمی سالم رسیدم به 81.700...💪💪💪بعد دوهفته👈👈👈79.500👈👈👈وزن هدف 60...😋😋😋
1376
1378
ازت خواهش ميكنم نكن ... ازت متنفر ميشه 

از خوردن متنفره.بیماری کلیه داره.غذا نخوره نمیتونم قرصاشو بهش بدم ۶ سالشه ۱۹ کیلوئه.خیلی فشار میاد بهم.میدونم همه اینا توجیهه

دلبل اصلیش عصبی بودن خودمه

شوهرای نی نی سایتیاا چه مرگشوونه     🎀🎀🎀🎀🎀�
بدترین موردی که دیدم مادر برگشت به بچه دو سه ساله تو کالسکه گفت اگه گریه کنی میرم و دیگه نمیام

هزار بار بدتر از اينا رو ديدم ... 

يه مادر كه زد توى دهن يه بچه كه شايد يك ساله اش هم نبود 

1364