2737
2734
عنوان

خیلی بلاتکلیفم تو زندگیممم😩😩😩

293 بازدید | 27 پست

نمیدونم چی میخوام  ترم ۵ حسابداریم ولی احساس میکنم اشتباهیم تو این راه  نمیدونم چی دوست نمیدونم چی کاملم میکنه  

متوجه منظورم میشین  ؟احساس میکنم یه موجودیم که تو خالیه و هیچی براش جذابیت نداره؟

چیکار کنمممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
حسابداری رشته خشکیه منم پشیمونم ازش

من مجبور بودم برم حسابداری چون بابام حسابداره میتونه منو ببره سرکار  ولی نمراتم خیلی پایینه بهش علاقه ندارم  شاید باورتون نشه دانشجو ترم ۵ هستم ب اندازه دانشجو ترم ۲ نمیدونم از بس حفظ میکنم

اگرشاغل بودن برات مهم چون رشته حسابداری بازار کار خوبی داره حتما ادامه بده.

مجبورم شاغل شم چون خانوادم محدودم میکنن و نمیزارن برم بیرون اصلاااااا  ۲۱ سالمه ولی یکجا بدون مامانم نرفتم  یعنی اجازه نداشتن تبدیل شدم به یا دختر که بدون مادرش بیرون نمیتونه درست رفتار کنه اگه مستقل بشم از لحاظ مالی خیلی به نفعمه مجبورم شاغل شم

نمیدونم چی دوس دارم که برم باهاش ایندم رو بسازم

دوتا راه داري، يا بايد بري سراغ يه رشته اي كه اينده شغليش تضمينه مثل شاخه هاي پزشكي يا بري سراغ رشته اي كه از ته دلت دوسش داري و بهش علاقمندي و تو رو به هيجان مياره 

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
دوتا راه داري، يا بايد بري سراغ يه رشته اي كه اينده شغليش تضمينه مثل شاخه هاي پزشكي يا بري سراغ رشته ...

رشته پزشکی خواستم برم ولی رشتم تو دبیرستان انسانی بود

درباره رشته ای که خودم دوسش دارم نمیدونم چی دوست دارم استعداد یابی تست زدم گفت روانشناسی یا مدد کاری  اخه این دو رشته اصلا تو ایران بهشون نگاه هم نمیشه خانوادمم سختتت مخالفت میکنن

2706