2733
2734
عنوان

وکیل هست اینجا خانم ها

235 بازدید | 32 پست

ببخشید میخواستم بدونم اگر شکایت طلاق از طرف خانم باشه و آقا راضی باشه دادگاه برای چند مدت بعد از شکایت وقت میده ؟ توافقی باشه چه قدر طول میکشه لطفا راهنماییم کنین چندین بار تاپیک زدم هیچکس یه دونه جواب نداد

شهزاده و پرنسس

عزیزم گفتم ک من طلاقم توافقی ..خوده توافقی 3 یا 4 ماه طول میکشه میفرستن مشاوره ..ما وکیل گرفتیم من مهریه نفقه عندالمثل همه رو بخشید حق طلاق گرفتم که زودتر انجام بشه و بازم نزدیک دوماه طول کشید و تقریبا 20 خرداد وکالت دادم دادگاهمم 7 مرداد و بعدم ازمایش بارداری و صیغه طلاق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من توافقی کم تر از دوهفته

خدا خیرت بده امیدوارم کردی میشه یه توضیحی بدی از چه راهی اقدام کردی تاپیک هام بخونی متوجه میشی که بیشتر از سه ساله درگیرم اونایی که زیاد میان نی نی سایت شاید منو بشناسن انقدر که تو تاپیکا توضیح دادم جریان طلاقم رو

شهزاده و پرنسس
خدا خیرت بده امیدوارم کردی میشه یه توضیحی بدی از چه راهی اقدام کردی تاپیک هام بخونی متوجه میشی که بی ...

عزیزجان اگه توافقیه و همسرت راضیه ک اول داداخواست بعد دادگستری میفرسته شورا شوراهم مشاوره ۴جلسه برگزار میشه بعد عدم امکان سازش صادر میشه میفرستن دادگستری بعدهم رای طلاق و محضر

اما طلاق ی طرفه خب قطعا دردسره چون حق طلاق با مرده

در مورد داشتن حق طلاق تا جاییک میدونم بایدوکیل بگیری

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪
عزیزجان اگه توافقیه و همسرت راضیه ک اول داداخواست بعد دادگستری میفرسته شورا شوراهم مشاوره ۴جلسه برگز ...

فقط میتونم بگم برام دعام کن خیلی گیر بزرگی افتادم تو زندگیم نمیدونم کی تموم میشه 

شهزاده و پرنسس
2738
فقط میتونم بگم برام دعام کن خیلی گیر بزرگی افتادم تو زندگیم نمیدونم کی تموم میشه 

ان شالله هرچیزی ب صلاحته اتفاق بیفته

اینم بگم من تو عقد جداشدم و فقط پزشکی قانونی رفتم برای معاینه شما اگه زیر ی سقف رفتی باید ازمایش بارداری بدی

ان شالله هرچیزی ب صلاحته اتفاق بیفته اینم بگم من تو عقد جداشدم و فقط پزشکی قانونی رفتم برای معاینه ...

من هم  عقدم چجور این همه کار رو تو کمتر از دو هفته تموم کردین خانواده م از وکیل ترسیدن یک بار گرفتیم کلک از آب در اومد بدون وکیل نمیتونم کاری بکنم ؟

شهزاده و پرنسس

عزيزم اگه همسرتون موافق هستن با هم بريد دادگه ي سري فرم و فيش بايد پر كرده و واريز كنيد بنا ب نظر قاض خانواده براتون تعداد جلسه مشاوره مينويسن و اگر مشاور اشنا باشه طي چند جلسه نامه مهر موم شده به شما ميدن و شما بايد ب قاضي رجوع كنيد و تمام حق خود اعم از مهريه نفقه و.. ببخشين و درخواست استرداد جهيزيه كنيد و با موافقت قاض نامه به شما داده ميشود و به محضر ميريد و اونجا به شما نامه  تست بارداري ميدن و بعد از اون صيغه طلاق فقط اگه مايل به برگشت نيستين خواستار طلاق خلعي بشين كه همسرتون احيانا اگه بعد طلاق درخواست رجوع بدن با طلاق خلعي نميتونن كاري از پيش ببرن

اما در عقد بايد گفت که اگر طلاق توافقی نباشد و زوج (شوهر) رضایت به طلاق نداشته باشد و طلاق از طرف زن باشد زوجه بایستی عسر و حرج خود را به دادگاه ثابت نماید یا تحقق یکی از شروط ۱۲ گانه مندرج در عقدنامه البته به شرطی که زوج آن ها را امضاء کرده باشد.

عزيزم اگه همسرتون موافق هستن با هم بريد دادگه ي سري فرم و فيش بايد پر كرده و واريز كنيد بنا ب نظر قا ...

یه مشاوری میگفت میتونین بین خودتون توافق نامه بنویسین و دو نفر از طرف من دو نفر هم از طرف اون امضا کنن به اضافه من و اون که اثر انگشت هم داشته باشین و اسمتون رو هم بنویسین و بعد ببرین اون کاغذ رو دفتر خدمات قضایی درست راهنمایی کردن ؟ ترو به خدا دعا کنین هر چه زودتر تموم شه ممنون از پاسخگوییتون 

شهزاده و پرنسس
من هم  عقدم چجور این همه کار رو تو کمتر از دو هفته تموم کردین خانواده م از وکیل ترسیدن یک بار گ ...

والا همه ی مراحل پشت سرهم بود

چون طرف مقابل هم راضی بود زود کارا انجام شد

2706