2726

سلام بچع ها من بعد هف سال زندگی با ی پسر پنج ساله طلاق گرفتم پسرم پیش باباشه نمیاد پیش من بچع ها خیلی پشیمونم کاش میسوختمو میساختم کاش طلاق نگرفته بودم کاش محمد عرفانمو داشتم کاش پیشم بود دارم دقمرگ میشم امشب خیلی دلم گرفته س بچه ها دعا کنید معجزه بشه و دوباره عرفانمو بدست بیارم...کیا مثه منن

کلا نمیبینیش؟مگه اجازه نمیدن چند روز تو هفته؟

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اگه نمیاد پیشت یعنی خیلی اونجا جاش راحته. تو هم راحتی و. ارامش پسرتو میخوای دیگه اروم باش.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706